Program för UGP 3 2022, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Söndag FM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Skånesim/Sjöbo SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 okt 2022 till den 16 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
3 |
|
Hedda Strömbäck |
2008 |
SJÖBO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
4 |
|
Ida Palminger |
2009 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
519 |
5 |
|
Freja Härstedt |
2007 |
TRELLEBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
2 |
|
Alma Lindgren |
2009 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
3 |
|
Elma Sofic |
2009 |
LANDSKRONA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
490 |
4 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
5 |
|
Felicia Jönsson |
2009 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
6 |
|
Hanna Håkansson |
2009 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
7 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
1 |
|
Astrid Bengtsson |
2009 |
KARLSHAMN |
3:45.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Tindra Lindh Moberg |
2008 |
SS IDEN |
3:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
3 |
|
Neira Kulenovic |
2009 |
SK SYDSIM |
3:33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
4 |
|
Elin Haugen |
2009 |
HS |
3:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
5 |
|
Astrid Zetterström |
2008 |
POSEIDON |
3:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
6 |
|
Emmie Engdahl |
2008 |
SK RAN |
3:34.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
7 |
|
Hedda Bergendorff |
2009 |
SK STIMMET |
3:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
8 |
|
Elzbieta Vilutyte |
2009 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
1 |
|
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
ÄNGELHOLM |
3:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
2 |
|
Signe Larzenius |
2008 |
SK TRITON |
3:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
3 |
|
Elin Adler |
2006 |
KSLS |
3:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
4 |
|
Rebecka Ungureanu |
2004 |
S 71 |
3:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
LANDSKRONA |
3:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
6 |
|
Ellen-Grete Reinap |
2008 |
POSEIDON |
3:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
7 |
|
Kajsa Berg |
2009 |
HS |
3:20.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
8 |
|
Ester Giselsson Tholin |
2009 |
POSEIDON |
3:24.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
1 |
|
Pia Drazdziule |
2008 |
POSEIDON |
3:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
2 |
|
Ida Håkansson |
2007 |
ESLÖVS SS |
3:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
3 |
|
Maja Palmqvist |
2007 |
S 71 |
3:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
4 |
|
Sienna Anker |
2008 |
POSEIDON |
3:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
5 |
|
Ella Larsson |
2009 |
LANDSKRONA |
3:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
6 |
|
Selma Isaksson |
2007 |
SK SYDSIM |
3:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
7 |
|
Linnéa Kamstad |
2008 |
SK TRITON |
3:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
8 |
|
Alice Forsberg |
2008 |
SS IDEN |
3:14.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
430 |
1 |
|
Clara Landmyr |
2009 |
SK SYDSIM |
3:10.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
2 |
|
Daniella Nilsson |
2009 |
HS |
3:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
3 |
|
Ella Lundberg |
2007 |
S 71 |
3:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
4 |
|
Tyra Ekeberg |
2007 |
POSEIDON |
3:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
5 |
|
Emmy Hulte |
2005 |
KARLSHAMN |
3:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
6 |
|
Elsa Holmqvist |
2009 |
POSEIDON |
3:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
7 |
|
Frida Mårtensson |
2009 |
SK TRITON |
3:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
8 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
LANDSKRONA |
3:10.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
1 |
|
Hennie Bergquist |
2008 |
POSEIDON |
3:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2 |
|
Liv Stalbohm |
2007 |
SK TRITON |
2:51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
3 |
|
Hanna Masoumi |
2007 |
POSEIDON |
2:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
497 |
4 |
|
Tea Stark Friis |
2006 |
YSTADS SS |
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
488 |
5 |
|
Lilly Frost |
2008 |
VELLINGE-N |
2:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
522 |
6 |
|
Isabella Hua |
2007 |
RINGSJÖ SK |
2:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
7 |
|
Ruth Vendel |
2009 |
KARLSHAMN |
2:55.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
8 |
|
Linnea Ranvert |
2005 |
KSLS |
3:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-15 19:08:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|