Program för Team Competition 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandareds Simhall |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2 |
|
Lucas Thomasson |
2009 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Hjalmar Tejemark |
2010 |
ELFSBORG |
2:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
4 |
|
Vilmer Malmström-Jorwén |
2008 |
SK 1970 |
2:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
5 |
|
Frank Lindström |
2010 |
SKÖVDE SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Erik Hellman |
2009 |
KUNGÄLV |
1:46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Eric Olof Nam karlsson |
2010 |
KUNGÄLV |
1:39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
3 |
|
Max Aram Moghaddas |
2007 |
S02 |
1:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
4 |
|
Malte Tyrberg |
2009 |
SK ALINGSÅ |
1:36.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
5 |
|
Erdi Gosalci |
2010 |
FALKÖPING |
1:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
6 |
|
Benjamin Jonsson |
2009 |
ELFSBORG |
2:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Theo Söderqvist |
2010 |
ELFSBORG |
1:29.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
|
Luka Bulatovic |
2008 |
S02 |
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Elias Doydu |
2008 |
KUNGÄLV |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Oliver Axelsson |
2009 |
ELFSBORG |
1:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Ture Gunnarsson |
2008 |
SK 1970 |
1:27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Daniel Zarghami |
2009 |
S02 |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Axel Hägg |
2007 |
ANDERSTORP |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Tony Kerman |
2005 |
ANDERSTORP |
1:13.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Max Schimmel |
2009 |
FALKÖPING |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
4 |
|
Alex Karlsson |
2004 |
FALKÖPING |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Isak Henley |
2009 |
ELFSBORG |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
6 |
|
Elias Linder |
2009 |
FALKÖPING |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
1 |
|
Vincent Rosholm |
2008 |
SK 1970 |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Albin Rilby |
2004 |
S02 |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Philip Zasowski |
2002 |
S02 |
58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Elliot Olsson |
1999 |
ELFSBORG |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Emil Bjärsholm |
2007 |
ANDERSTORP |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
6 |
|
Melker Boman |
2005 |
SK 1970 |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-14 12:26:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|