Program for Stjärnskottet 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Insim 09:00-09.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sporthallen Ludvika |
Arrangör: |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Julia Karlsson |
2012 |
LUDVIKA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Elisabeth Nordling |
2013 |
LUDVIKA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
izabel Svensson rubira |
2009 |
BORLÄNGE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Alice Zettergren |
2009 |
BORLÄNGE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Isabella Norman |
2010 |
LUDVIKA SS |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Felicia Rasmussen |
2011 |
LUDVIKA SS |
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Amelie Eadie |
2011 |
FALUN |
53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Thyra Magnusson |
2012 |
LUDVIKA SS |
1:09.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Aurora-Zixi Chen |
2010 |
LUDVIKA SS |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Ebba Grudd |
2013 |
SS MORA |
50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Molly Larsson |
2008 |
SS MORA |
51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Teidi Röjås |
2011 |
BORLÄNGE |
52.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Selma Arneskans |
2011 |
FALUN |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Evelina Myhr |
2009 |
BORLÄNGE |
45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Embla Tuvall |
2010 |
FALUN |
47.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Sigrid Strandberg |
2013 |
LUDVIKA SS |
49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Ellen Qvarforth |
2011 |
LUDVIKA SS |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Dora-Yanjia Xiang |
2010 |
LUDVIKA SS |
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Noomi Gray |
2011 |
FALUN |
45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Alva Bergman |
2008 |
BORLÄNGE |
45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Freya Hölke |
2012 |
HEDEMORA |
44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Sofia Monk |
2006 |
LUDVIKA SS |
43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
My Simas |
2012 |
HEDEMORA |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
6 |
|
Liv Staffan |
2009 |
SS MORA |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 09:16:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|