Program for ARENA Swim Race 2 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Söndag 23/10 Klockan 13.00 (Insim kl. 12.00-12.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2022 till den 23 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Frisim Pojkar 13 oä |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
ARENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
96 |
|
Dimitri Basov |
2007 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:05.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Benjamin Baca |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Hugo Angland |
2007 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
August Siverskog |
2007 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Alexander Baric |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Simon Habib |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Axel Andersson |
2009 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:22.88 |
|
K2 |
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Charlie Sääf |
2008 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Olle Andersson |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
230 |
|
Deniz Madddoc |
2006 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Gustav Thelin |
2006 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Ruslan Skoropadskyy |
2008 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Martin Rahachou |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-20 11:42:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|