Ohjelma ARENA Swim Race 2 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag 23/10 Klockan 13.00 (Insim kl. 12.00-12.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2022 till den 23 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Bröstsim Mixed 12 år |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
ARENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
111 |
|
Emmie Jakobsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
192 |
|
Elwyn Revelj |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Alva Narby |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
121 |
|
Maja Göthe |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Nora Narby |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Anna Wiklund |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
199 |
|
Denise Englund |
2010 |
Trosabygdens Simsällskap |
SWE |
46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Ester Ericsson |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Julia Brunelius |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Matilda Hovberg |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Gustav Rosén |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Saga-Linnéa Sjöberg |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Harald Eng |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
39 |
|
Vilma Björnholm |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
122 |
|
Liv Svensson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
189 |
|
Ebba Hammarberg |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
125 |
|
Esmeralda Carlberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
49.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
195 |
|
Oliver Lundberg |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
50.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Alfred Kalms |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Emil Högfors |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
86 |
|
Rebecka Eklund |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
84 |
|
Oliver Villebeck |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
36 |
|
Mirja Åqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
115 |
|
Victor Alacam |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Filippa Baca |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
120 |
|
Theoline Carrum |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
102 |
|
Isak Strandberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
127 |
|
Molly Valund |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:03.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
61 |
|
Eina Sjöman |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
128 |
|
Oleksii Chuhui |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
184 |
|
Tuva Lundkvist |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
140 |
|
Alice Zmuda |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
168 |
|
Elfi Walter |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
204 |
|
Victor Gustavsson |
2010 |
Trosabygdens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
133 |
|
Tyler Sokolov Nilsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
205 |
|
Emil Loftås |
2010 |
Swim Power Simidrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
181 |
|
Signe Borg |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
228 |
|
Evian Suljanovic |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
41 |
132 |
|
Kimberly Sokolova Nilsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
20 |
|
Victor Tinins |
2010 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
135 |
|
Lukas Thörn |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
77 |
|
Alice Sandberg |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
11 |
|
Olle Skoog Carlsson |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
113 |
|
Alicia Bårli |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
136 |
|
Milo Franzén |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
10 |
|
Gabriel Klingstedt |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
76 |
|
Tuva Lundvall |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-20 11:42:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|