Startliste for Holdstævne Årgang 2022 - Øst
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag kl. 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Holdstævneårgang 2022 Øst
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
1 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
GENTOFTE |
|
|
|
65 |
2 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
HOVEDSTAD |
|
|
|
121 |
3 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
GENTOFTE |
|
|
|
153 |
4 |
|
Elena Gurani |
2010 |
KVIK |
|
|
|
98 |
5 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
GLADSAXE |
|
|
|
67 |
6 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
HOVEDSTAD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
GENTOFTE |
|
|
|
139 |
2 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
KVIK |
|
|
|
167 |
3 |
|
Magnus Nordal Rask |
2010 |
GTI-TUNE |
|
|
|
74 |
4 |
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
5 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
KVIK |
|
|
|
145 |
6 |
|
Ida Larsen |
2009 |
KVIK |
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
GLADSAXE |
|
|
|
14 |
2 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
ALLERØD |
|
|
|
86 |
3 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
GLADSAXE |
|
|
|
13 |
4 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
ALLERØD |
|
|
|
157 |
5 |
|
Zenia Spence |
2010 |
KVIK |
|
|
|
68 |
6 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
HOVEDSTAD |
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1 |
|
Lina Louardi |
2009 |
KVIK |
|
|
|
118 |
2 |
|
Liva Dorff |
2009 |
GENTOFTE |
|
|
|
51 |
3 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
HOVEDSTAD |
|
|
|
156 |
4 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
KVIK |
|
|
|
17 |
5 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
ALLERØD |
|
|
|
104 |
6 |
|
Mathilde Skriver Andersen |
2010 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
GENTOFTE |
|
|
|
140 |
2 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
KVIK |
|
|
|
20 |
3 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
ALLERØD |
|
|
|
9 |
4 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
BIRKERØD |
|
|
|
75 |
5 |
|
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
BIRKERØD |
|
|
|
165 |
3 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI-TUNE |
|
|
|
103 |
4 |
|
Liv Engedal |
2010 |
GLADSAXE |
|
|
|
19 |
5 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
ALLERØD |
|
|
|
122 |
6 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
1 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI-TUNE |
|
|
|
94 |
2 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
GLADSAXE |
|
|
|
36 |
3 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
LYNGBY |
1:00.00 |
|
|
147 |
4 |
|
Mads Skriver |
2009 |
KVIK |
|
|
|
144 |
5 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
KVIK |
|
|
|
15 |
6 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
ALLERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, Jokerløb |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
LYNGBY |
1:00.00 |
|
|
172 |
2 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
VI39 |
59.99 |
|
|
180 |
3 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
VI39 |
30.99 |
|
|
169 |
4 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
VI39 |
59.99 |
|
|
35 |
5 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
LYNGBY |
1:00.00 |
|
|
30 |
6 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
LYNGBY |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2022 08:41.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|