Program for Holdstævne Årgang 2022 - Øst
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holdstævneårgang 2022 Øst
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
100 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
|
Mie Neergaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
126 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
74 |
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
53 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
173 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
209 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2022 08:39.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|