Program for Gentofte Open 2022 - Kortbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Alexander Aslak Nørgaard |
2000 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
447 |
|
Elias Persson |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
3:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
380 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
448 |
|
Anton Andersson |
1997 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Emil Schmidt |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
369 |
|
Sebastian Alexander West |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
342 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Luccas Dam Brenner |
2001 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
4:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
436 |
|
Seth Nillund |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
383 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
379 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
4:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
344 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
241 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
405 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
381 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
47 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
289 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
4:57.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
348 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
424 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
401 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
357 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-09-2022 19:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|