Startliste for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Søs Krog |
2010 |
ESBJERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
3 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
SØNDERBORG |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
4 |
|
Lukka Træger |
2013 |
SØNDERBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
SØNDERBORG |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
FREM |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
ESBJERG |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Maja Ramberg Mortensen |
2013 |
SØNDERBORG |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
1 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henriksen |
2010 |
VEJEN |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Freya Kofoed Lökkegaard |
2007 |
VEJEN |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
ESBJERG |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
FREM |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
5 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
SØNDERBORG |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
ESBJERG |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
FREM |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
ESBJERG |
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
KOLDING |
33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
GRINDSTED |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Mette Larsen |
2008 |
NYBORG |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
SØNDERBORG |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
ESBJERG |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Marie Thorup |
2006 |
ESBJERG |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
NYBORG |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
4 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
ESBJERG |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
ESBJERG |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
NYBORG |
32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
ESBJERG |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
ESBJERG |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
GRINDSTED |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
SØNDERBORG |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
5 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
ESBJERG |
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
6 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
GRINDSTED |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 08:52.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|