Ohjelma Region Syd Turnering 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
106 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
72 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
179 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henriksen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
182 |
|
Freya Kofoed Lökkegaard |
2007 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Astrid Sottrup-Jensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
132 |
|
Amie Matthiesen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
10 |
|
Mette Larsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
22 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|