Ohjelma Region Syd Turnering 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
131 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
180 |
|
Rasmus Wadskjær |
2008 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
76 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
195 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
183 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Aksel Sebelin Espegård |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
181 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
88 |
|
Niklas Weber |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
56.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Philip Daugberg |
2012 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|