Program for Region Syd Turnering 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
44 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding SK |
DEN |
2:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
2:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Ane Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
33 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
2:42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
110 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:44.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
75 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
2:44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
124 |
|
Maren Skovsborg |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
71 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
74 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
3:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
52 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
3:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
53 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
73 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
3:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
83 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
106 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
164 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
92 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
22 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|