Startliste for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
44 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding SK |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Ane Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Maren Skovsborg |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
34 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
165 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Maria Berg |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
83 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
174 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
176 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
168 |
|
Maja Ramberg Mortensen |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
81 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
84 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
92 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
95 |
|
Anna Lauridsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
164 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
85 |
|
Line Marie Soost |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
167 |
|
Lukka Træger |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
10 |
|
Mette Larsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
145 |
|
Søs Krog |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|