Program for Region Syd Turnering 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Ane Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
146 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
113 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
124 |
|
Maren Skovsborg |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
33 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
108 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
161 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
112 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
103 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
36 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
34 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
136 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
19 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
144 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
141 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
97 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
143 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
52 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
35 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
53 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
137 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
87 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
21 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
9 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
165 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
162 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
79 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
179 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henriksen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
92 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
158 |
|
Emma Larsen |
2010 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
95 |
|
Anna Lauridsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
84 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
22 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|