Program for REMA 1000 CUP
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
16. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
358 |
|
Frans Johannessen |
1992 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
349 |
|
Jonas Kjær |
2003 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
351 |
|
Jakob Mose |
2000 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
362 |
|
Tobias Boström |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Mikkel Mølgaard |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
172 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
106 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
538 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
334 |
|
Alexander Drachmann |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
363 |
|
Tobias Staghøj Andersen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Emil Togsverd |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
353 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
143 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
310 |
|
David Hansen Hobolth |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
311 |
|
Jonathan Bos |
1998 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
175 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
153 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
312 |
|
Kasper O. Jensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:30.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
423 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
219 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
314 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
299 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:36.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
372 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
316 |
|
Ulrik Stark |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
276 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
160 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
371 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
197 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
325 |
|
Eskild Meyer |
2009 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
231 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
15 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
170 |
|
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
313 |
|
Laurits Holm |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
284 |
|
Thor Aaskoven Jørgensen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:45.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
210 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
341 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:47.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:48.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
430 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
337 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
167 |
|
Martin Stokholm |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
52 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
226 |
|
Mathias Nielsen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:52.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
140 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
285 |
|
Villiam K. Carstensen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:53.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
301 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:53.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
319 |
|
Oliver Lund Gotfredsen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
425 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:56.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
230 |
|
Jakob Wemmelund |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:57.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
300 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
298 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:00.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
142 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
494 |
|
Oliver Reinholt |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
3:04.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
227 |
|
Marius Møldrup Hansen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
379 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
214 |
|
Anders Yde |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
422 |
|
Malthe Petersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
360 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
212 |
|
Adrian Gjødsbøl |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
218 |
|
Florent Asllanaj |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
320 |
|
Kristian Lauridsen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
127 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
190 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
254 |
|
August Juul Jensen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
433 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
490 |
|
Frederik Jensen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
3:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
339 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
427 |
|
Elias Hylle-Wiig |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:26.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
267 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
415 |
|
Benjamin Thomsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:32.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
147 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:32.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
188 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:58.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
146 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
4:02.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
248 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
338 |
|
Nikolaj Holst Gregersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
189 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
60 |
|
Max-Emil Momme |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
141 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
41 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-09-2022 21:35.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|