Program för REMA 1000 CUP
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
16. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
348 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
274 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:37.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
304 |
|
Sigrid Sand Jürgensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
488 |
|
Sofie Callsen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
557 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
364 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:50.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
449 |
|
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
2:52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:55.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
105 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
383 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:02.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
378 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
373 |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
505 |
|
Sofia Jørgensen |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
3:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
391 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
215 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
394 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
385 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
133 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
342 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Anne Caroline Dahl Reher |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
198 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:15.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
424 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
211 |
|
Tilde Tinggård Truelsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:18.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
225 |
|
Naja Marie Dam Lisby |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
154 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
86 |
|
Emilie Randrup |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:25.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
392 |
|
Amalie Christiansen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
128 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
158 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:33.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
148 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
107 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
244 |
|
Sofia Lilly Kramer Reuter |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:05.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
20 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
126 |
|
Anna Gammelgård |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
513 |
|
Camilla Kolding Mortensen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
327 |
|
Amalie Øgendahl |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-09-2022 21:35.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|