Ohjelma DM Junior kortbane 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmestadion Danmark |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. nov 2022 to 6. nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer
|
Indledende heat 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
50.83 |
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub (D |
Helsingør (DEN) |
21-12-2020 |
|
|
DJR |
50.83 |
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub (D |
Helsingør (DEN) |
21-12-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
3 |
|
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
VEJLE |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
4 |
|
Thor Andersen |
2007 |
SØLLERØD |
1:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Marius Lund Bendixen |
2007 |
SKANDERBOR |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
0 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
ST-NEPTUN |
1:04.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
ROSKILDE |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
|
Victor Buck |
2007 |
HOLBÆK |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
KØGE |
1:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
4 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
GENTOFTE |
1:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
5 |
|
Anders Bank Hansen |
2006 |
VEJLE |
1:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
6 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
VIBORG |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
7 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
AGF |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
8 |
|
Oliver Deren |
2007 |
HILLERØD |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
9 |
|
Jonas S. H. Frederiksen |
2006 |
AGF |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
0 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
GENTOFTE |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
1 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
VIBORG |
1:02.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
LYNGBY |
1:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
3 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HOLSTEBRO |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
4 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
ESBJERG |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
5 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
FR.SUND |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Louie Uldall |
2005 |
HELSINGE |
1:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
7 |
|
Christian Andersen |
2006 |
NORD |
1:02.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
8 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
GENTOFTE |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
9 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
KØGE |
1:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
0 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
GLADSAXE |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
1 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
GENTOFTE |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
2 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
AGF |
1:01.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
LYNGBY |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
4 |
|
Jonatan Schubart Nielsen |
2006 |
AALBORG |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
5 |
|
Noah Lester |
2006 |
FARUM |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Tobias Damsgaard |
2006 |
RINGE |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
7 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
ESBJERG |
1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
8 |
|
Tobias Staghøj Andersen |
2006 |
ESBJERG |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
9 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
HOVEDSTAD |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
0 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
FREM |
1:00.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6-SLANGE |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
HELSINGE |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
3 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
ESBJERG |
1:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
4 |
|
Karl Anton Kristensen |
2005 |
S 68 |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
SILKEBORG |
1:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6-JGI |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
512 |
7 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
VORDINGB |
1:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
8 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
HORSENS |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
9 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
FARUM |
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
0 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
KØGE |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
NÆSTVED |
58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
ROSKILDE |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
3 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
GLADSAXE |
57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
518 |
4 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
STO |
55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
5 |
|
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
FREDERICIA |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Emil Togsverd |
2005 |
SILKEBORG |
58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
7 |
|
Lucas Misander |
2007 |
GENTOFTE |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
8 |
|
Nicolas Duvander |
2005 |
ESBJERG |
59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
9 |
|
Daniel Bastholm |
2005 |
GTI-GREVE |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
0 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
AALBORG |
59.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
1 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
VEST |
58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
2 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
HELSINGØR |
58.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
3 |
|
Mikkel Holme Madsen |
2005 |
FREDERICIA |
57.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
4 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
HERLEV |
55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Vincent Kay |
2006 |
HOLBÆK |
56.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
6 |
|
William Bendix Schmidt |
2005 |
GLADSAXE |
57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
7 |
|
Matti Andersen |
2005 |
HORSENS |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
8 |
|
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
GTI-TUNE |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
9 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
THISTED |
59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
Indledende heat 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
0 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
SØLLERØD |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
1 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
VI39 |
58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
2 |
|
Kristian Kjær |
2005 |
THISTED |
58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
3 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
GLADSAXE |
56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Casper Puggaard |
2005 |
HOVEDSTAD |
51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Anders Gaard |
2006 |
HOVEDSTAD |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
6 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
GENTOFTE |
57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
494 |
7 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
VEST |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
8 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
HERLEV |
59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
9 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
VEJLE |
59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-11-2022 20:02.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|