Program for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
1. dan predtekmovanj
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4x50m Mešano Mešano |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponzor: |
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MIX de. |
2:01.07 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/9/2020 |
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
205 |
|
RL I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
146 |
|
KA I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
RR I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
IL I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
OL I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
LL I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
206 |
|
RL II. (MIX DEČKI) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
129 |
|
FR I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
114 |
|
NC I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
TK I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
TK II. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
KK I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
183 |
|
RR II. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
49 |
|
LL II. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
FR II. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
102 |
|
BM I. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
2:23.34 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
RL III. (MIX DEČKI) |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:23.84 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
IL II. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:25.36 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
169 |
|
PC I. (MIX DEČKI) |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
2:25.74 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
90 |
|
OL II. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:26.77 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
RAD I. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:27.63 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
75 |
|
IL III. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:27.84 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
FR III. (MIX DEČKI) |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
2:28.09 |
|
|
|
2000 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
21 |
|
TK III. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
226 |
|
TOR I. (MIX DEČKI) |
2000 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-19 11:30:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|