Program for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Mešano Moški |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
109 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
2:33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
107 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
117 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
165 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
170 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
141 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:45.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
120 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
SLO |
2:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
224 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
172 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
60 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:52.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
27 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
53 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
25 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:53.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-19 11:30:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|