Startliste for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Prsno Moški |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
2:27.77 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
109 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
191 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
119 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
98 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:07.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
148 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
3:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
224 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
3:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-19 11:24:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|