Program for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
800m Prosto Ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
9:00.72 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Pitesti (ROU) |
11/25/2007 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
45 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
10:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
361 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
10:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:56.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
275 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
11:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
282 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
11:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
12:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
12:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
12:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
12:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
135 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
121 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
165 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
304 |
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
131 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
20 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
347 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-17 08:31:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|