Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. dan final
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 3, 100m Prsno Moški
|
C Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
1 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
PK Olimpija |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Mitja Turk |
2006 |
PK Ribnica |
1:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
3 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
4 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
PK Fužinar Ravne |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
PK Rudar Trbovlje |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
6 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
ŠD Delfin Ljubljana |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
7 |
|
Matija Osetič |
2006 |
PK Celulozar Krško |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
8 |
|
Val Goličnik |
2006 |
PK Velenje |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 3, 100m Prsno Moški |
B Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
1 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
|
Odon Kerec |
2006 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
3 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
PK Ribnica |
1:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
4 |
|
Ožbej Knez |
2004 |
PK Fužinar Ravne |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
5 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
PK Olimpija |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
PK Fužinar Ravne |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
7 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
PK Koper |
1:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
8 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
PK Olimpija |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 3, 100m Prsno Moški |
A Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
David Mihalič |
1999 |
PK Olimpija |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
PK Triglav Kranj |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
3 |
|
Jaša Benčič |
2002 |
PK Biser Piran |
1:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Anže Ferš Eržen |
1999 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
PK Ljubljana |
1:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
6 |
|
Filip Abutović |
2005 |
PK Ljubljana |
1:06.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
7 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
PK Neptun Celje |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
8 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-04 15:58:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|