2022-08-18   22:36:53
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
46 50m Prosto Moški
Abs mošk 22.19 Jernej Godec 1986  (SLO) Montreal (CAN) 8/11/2009
Mladinci 22.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) Antwerpen (BEL) 7/8/2012
Kadeti 23.74 Matic Bizjak Jambrović 2006  (SLO) Kranj (SLO) 6/4/2022
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 19 Johan Bernard Reinier
Schwietert
1997 Plavalni klub Triglav Kranj NED 22.84
2 306 Filip Ćirović 2004 Plavalni klub Ribnica SLO 23.70
3 280 Matic Bizjak Jambrović 2006 Plavalni klub Velenje SLO 23.74
4 24 Miha Vintar 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 23.92
5 58 Leonardo Korent 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 24.13
6 257 Matic Turk 2004 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 24.27
7 30 Rožle Pajntar 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 24.44
8 9 Nick Bodiroža 2000 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 24.66
9 175 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 24.70
10 318 Svit Popović 2007 Športno društvo Riba SLO 24.84
11 158 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 24.85
12 258 Maj Brlek 2003 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 24.87
13 195 Tim Bizjak 2004 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 24.88
14 331 Tilen Gornik 1998 Športno društvo Delfin SLO 24.92
15 209 Sebastjan Jug 2005 Plavalni klub Neptun Celje SLO 25.05
16 332 Jure Gornik 2002 Športno društvo Delfin SLO 25.07
17 291 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 25.11
18 229 Marcel Metulj 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 25.15
19 153 Gašper Štih 2001 Plavalni klub Olimpija SLO 25.20
20 113 Žan Špenko 1996 Plavalni klub Ilirija SLO 25.21
21 170 Nejc Bezjak 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 25.22
22 340 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 25.23
23 275 Dane Šibanc 2006 Plavalni klub Velenje SLO 25.25
24 319 Enej Šerjak 2007 Športno društvo Riba SLO 25.25
25 325 Taj Majcen 2007 Športno društvo Delfin SLO 25.37
26 148 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 25.38
27 307 Klemen Topolnik 2004 Plavalni klub Ribnica SLO 25.39
28 152 Vid Potočnik 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 25.44
29 155 Timon Rajić 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 25.45
30 327 Erik Hrovat 2001 Športno društvo Delfin SLO 25.52
31 174 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 25.63
32 145 Lan Dovč 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 25.64
33 320 Maj Krdžalić 2009 Športno društvo Riba SLO 25.71
34 241 Tomas Torkar Ražman 2004 Plavalni klub Koper SLO 25.72
35 44 Janez Potočnik 2004 Plavalni klub Radovljica SLO 25.80
36 246 Amadej Fink 2007 Plavalni klub Koper SLO 25.85
37 49 Krištof Ajdan Razpotnik
Vrtačnik
2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 25.87
38 157 Jakob Prebil Plavalni klub Olimpija 25.88
2005 SLO
39 197 Nikola Milenović Plavalni klub Neptun Celje 25.90
2002 SRB
40 6 Miha Rijavec Plavalni klub Triglav Kranj 25.90
2003 SLO
41 123 Bor Mikuž Plavalni klub Olimpija 26.01
2006 SLO
42 268 Nik Peterlin Plavalni klub Kamnik 26.01
2006 SLO
43 143 Yisi Liu Plavalni klub Olimpija 26.06
2006 CHN
44 296 Nik Blatnik Plavalni klub Ribnica 26.07
2006 SLO
45 3 Aleš Ivičić Plavalni klub Triglav Kranj 26.09
2004 SLO
46 271 Anže Guštin Plavalni klub Velenje 26.23
2006 SLO
47 78 Tomaž Šiško Plavalni klub Ljubljana 26.25
2004 SLO
48 265 Gašper Stele Plavalni klub Kamnik 26.26
2004 SLO
49 84 Nej Pšeničnik Plavalni klub Ljubljana 26.40
2006 SLO
50 321 Mark Frolov Športno društvo Riba 26.44
2008 RUS
51 293 Alen Luskar Društvo vodnih športov POSEJDON 26.45
2003 SLO
52 54 Maks Kastigar Plavalni klub Ljubljana 26.45
2006 SLO
53 276 Val Goličnik Plavalni klub Velenje 26.46
2006 SLO
54 315 Gaber Luka Grenc Športno društvo Riba 26.46
2006 SLO
55 198 Domen Vihernik Plavalni klub Neptun Celje 26.51
2006 SLO
56 222 Lovro Petrič Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
26.52
2005 SLO
57 45 Lenart Zaletel 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 26.59
58 187 Jan Kozole 2005 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 26.64
59 177 Timotej Belšak 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 26.71
60 348 Matevž Kostanjevec 2007 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 26.75
61 112 Iaroslav Potemin 2005 Plavalni klub Ilirija RUS 26.85
62 12 Bor Čarman Djuran 2005 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 26.90
63 244 Nik Mužina 2004 Plavalni klub Koper SLO 26.91
64 338 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor SLO 26.93
65 129 Maj Zalar 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 26.96
66 357 Gašper Vrbinc 2006 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 27.04
67 189 Matija Osetič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 27.20
68 313 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba SLO 27.28
69 55 Uroš Bursać 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 27.49
70 46 Balazs Šarvari 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 27.51
71 173 Nik Vrtarič 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 27.58
72 82 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 27.58
73 342 Grega Ritonja 2007 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 27.59
74 7 Juš Posnjak 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 27.59
75 317 Gal Rogelj 2007 Športno društvo Riba SLO 27.65
76 326 Nikola Tin Kocić 2007 Športno društvo Delfin SLO 27.68
77 192 Nejc Kapušin 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 27.97
78 224 Bastian Marić 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 28.01
79 139 Jan Marjanovič 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 28.21
80 329 Peter Vuga 2006 Športno društvo Delfin SLO 28.32
81 135 Svit Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 28.36
82 289 Tilen Grobelnik 2006 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 28.42
83 57 Jure Jurkovič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.46
84 102 Odon Kerec 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 28.50
85 48 Jurij Kovačič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.54
86 267 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 28.64
87 40 Anže Lužnik 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 28.65
88 101 Ismar Ćatić 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 28.72
89 191 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 28.72
90 106 Jakob Gregorič 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 28.83
91 262 Tevž Štupar Plavalni klub Kamnik 29.04
2006 SLO
92 108 Urban Zimic Plavalni klub Ilirija 29.10
2007 SLO
93 245 Tibor Bržan Plavalni klub Koper 29.10
2007 SLO
94 176 Gari Klenovšek Plavalni klub Branik Maribor 29.21
2006 SLO
95 104 Blaž Jančar Plavalni klub Ilirija 29.24
2007 SLO
96 188 Florijan Resnik Plavalni klub Celulozar Krško 29.31
2006 SLO
97 288 Jan Kiker Društvo vodnih športov POSEJDON 29.51
2007 SLO
98 194 Anej Krušič Plavalni klub Celulozar Krško 29.62
2006 SLO
99 179 Maks Podlesnik Plavalni klub Branik Maribor 29.65
2007 SLO
100 100 Jakob Puc Plavalni klub Ilirija 29.72
2006 SLO
101 110 Lan Vidović Plavalni klub Ilirija 29.74
2007 SLO
102 66 Žiga Komar Pucelj Plavalni klub Ljubljana 29.78
2007 SLO
103 196 Jakob Brodej Plavalni klub Neptun Celje 29.78
2007 SLO
104 264 Matevž Vrhovnik Plavalni klub Kamnik 29.85
2007 SLO
105 142 Dorian Mahnič Dobrovoljc Plavalni klub Olimpija 30.12
2007 SLO
106 385 Florjan Krevh Plavalni klub Velenje S14
2002 SLO
107 389 Gregor Erman Združenje multiple skleroze
Slovenije
1977 SLO
108 388 Tomaž Planinšek 1995 Plavalni klub Velenje SLO S13
109 391 Jordan Jakin 1954 Društvo paralitikov Slovenije SLO S9
110 390 Andrej Oman 1963 Združenje multiple skleroze
Slovenije
SLO
111 387 Amadej Kremžar 2003 Plavalni klub Velenje SLO S14
112 386 Rok Mihelčič 1988 Športno društvo Riba SLO S8
113 367 Luka Stanar 2006 Športno društvo Riba SLO S9
2022-08-02 10:47:18 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner