2022-08-18   22:50:36
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
1 400m Prosto Moški
Abs mošk 3:50.28 Martin Bau 1994  (SLO) Reka/Rijeka (CRO) 6/24/2017
Mladinci 3:52.55 Darjan Petrič 1964  (SLO) Guayaquil (ECU) 8/5/1982
Kadeti 3:58.23 Borut Petrič 1961  (SLO) Jönköping (SWE) 8/18/1977
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 21 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:52.24
2 182 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor SLO 3:58.28
3 146 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 3:58.67
4 86 Arne Furlan Štular 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:06.39
5 23 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 4:08.91
6 42 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Radovljica SLO 4:09.48
7 340 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 4:10.71
8 265 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik SLO 4:11.37
9 158 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 4:12.59
10 79 Dejan Zogović 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:13.78
11 197 Nikola Milenović 2002 Plavalni klub Neptun Celje SRB 4:17.42
12 328 Patrik Zalar 2003 Športno društvo Delfin SLO 4:17.58
13 203 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:19.08
14 174 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:20.28
15 306 Filip Ćirović 2004 Plavalni klub Ribnica SLO 4:20.83
16 218 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:21.13
17 171 Jaka Borec 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:22.66
18 338 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor SLO 4:23.00
19 175 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:26.71
20 78 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:28.14
21 82 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:29.42
22 56 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:29.76
23 313 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba SLO 4:29.89
24 262 Tevž Štupar 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 4:30.55
25 84 Nej Pšeničnik 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:31.16
26 291 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 4:33.08
27 101 Ismar Ćatić 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 4:33.22
28 357 Gašper Vrbinc 2006 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 4:35.17
29 140 Martin Mustar 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 4:36.16
30 314 Filip Juvančič 2006 Športno društvo Riba SLO 4:36.95
31 148 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 4:36.99
32 199 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:38.12
33 191 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 4:43.02
34 103 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 4:44.23
35 267 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 4:46.05
36 296 Nik Blatnik 2006 Plavalni klub Ribnica SLO 4:47.12
37 106 Jakob Gregorič Plavalni klub Ilirija 4:48.23
2006 SLO
38 179 Maks Podlesnik Plavalni klub Branik Maribor 4:51.28
2007 SLO
39 198 Domen Vihernik Plavalni klub Neptun Celje 4:51.54
2006 SLO
40 104 Blaž Jančar Plavalni klub Ilirija 4:52.18
2007 SLO
41 40 Anže Lužnik Plavalni klub Radovljica 4:52.62
2007 SLO
42 100 Jakob Puc Plavalni klub Ilirija 4:53.08
2006 SLO
43 348 Matevž Kostanjevec Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
4:54.63
2007 SLO
44 245 Tibor Bržan 2007 Plavalni klub Koper SLO 4:54.92
2022-08-02 19:39:38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner