Startliste for Rollo-uinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
T12/P13 4x50m SKUV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
451 |
|
VUS-VSS 1 |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Helsingfors Simsällskap 1 |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:23.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
367 |
|
Lahden Uimaseura |
2009 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:24.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
268 |
|
Cetus Espoo 1 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
187 |
|
Simmis Wanda |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:26.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
897 |
|
Uinti Tampere |
2009 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
417 |
|
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
2:29.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
325 |
|
Joensuun Uimaseura 1 |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
2:30.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
486 |
|
Hämeenlinnan Uimaseura 1 |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
2:31.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
290 |
|
Cetus Espoo 2 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
752 |
|
Oulun Lohet 1 |
2009 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
537 |
|
Raision Urheilijat 1 |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:32.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Borgå simmare - Porvoon uimarit 1 |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:32.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
452 |
|
VUS-VSS 2 |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
847 |
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
2:33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
698 |
|
Aurajoen Uinti Ry 1 |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
910 |
|
Uinti Imatra |
2009 |
Uinti Imatra |
FIN |
2:34.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
794 |
|
Oulun Uinti |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
645 |
|
ÅSK 1 |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
598 |
|
TaTU Tampere 1 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:35.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
699 |
|
Aurajoen Uinti Ry 2 |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
291 |
|
Cetus Espoo 3 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
292 |
|
Cetus Espoo 4 |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
103 |
|
Helsingin Uimarit mixed |
2010 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:39.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1030 |
|
Jyväskylän Aalto |
2009 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
2:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
288 |
|
Cetus Espoo 5 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
646 |
|
ÅSK 2 |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Helsingfors Simsällskap 2 |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
111 |
|
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:42.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
456 |
|
VUS-VSS 3 |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
711 |
|
Kajaanin Uimaseura |
2009 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
2:43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
289 |
|
Cetus Espoo 6 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
513 |
|
Porin Uimaseura |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:44.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
168 |
|
Simmis Grani |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
2:45.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
673 |
|
Nokian Pyry 10 |
2010 |
Nokian Pyry |
FIN |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
700 |
|
Aurajoen Uinti Ry 3 |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
829 |
|
Uimaseura Kaarina |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
2:46.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
798 |
|
Oulun Uinti 1906 Joukkue 2 |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:46.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
294 |
|
Cetus Espoo 8 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
599 |
|
TaTU Tampere 2 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
26 |
|
Borgå simmare - Porvoon uimarit 2 |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
65 |
|
Helsingfors Simsällskap 3 |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:50.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
487 |
|
Hämeenlinnan Uimaseura 2 |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
2:50.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
753 |
|
Oulun Lohet 2 |
2009 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1032 |
|
Jyväskylän Aalto Joukkue 2 |
2009 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
2:51.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
293 |
|
Cetus Espoo 7 |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
800 |
|
Oulun Uinti 1906 Joukkue 4 |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:58.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
457 |
|
VUS-VSS 4 |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
3:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
31 |
|
Borgå simmare - Porvoon uimarit 3 |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
3:01.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
600 |
|
TaTU Tampere 3 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:02.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
799 |
|
Oulun Uinti 1906 Joukkue 3 |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
3:02.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
460 |
|
VUS-VSS 5 |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
3:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
501 |
|
Kankaanpään Uimarit |
2010 |
Kankaanpään Uimarit |
FIN |
3:12.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
968 |
|
Uimaseura Aquila 2 |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
3:12.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
967 |
|
Uimaseura Aquila 1 |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
3:14.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
464 |
|
VUS-VSS 6 |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
3:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-12 14:36:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|