2022-06-26   23:11:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for DM Årgang Langbane 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
DM årgang Langbane
Placering: Helsingør Svømmehal Arrangør Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme
Svømmeh 50m Stævne dato: 28. jun  2022 to 1. jul  2022
1 200m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 323 Emma Nørskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 2:18.75
2 376 Esther Bang Laursen 2009 Vest-Brøndby DEN 2:20.19
3 390 Cecilie Kehlet 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 2:20.20
4 219 Flora Rybak-Andersen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 2:20.79
5 97 Augusta Bollmann 2009 Køge Svømmeklub DEN 2:23.86
6 68 Clara Munkholm Larsen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 2:24.59
7 3 Thorey Margret Magnusdottir 2009 Herlev Svømning DEN 2:24.79
8 337 Jasmin A. Didriksen 2009 GTI - Tune I.F. DEN 2:25.12
9 326 Mia Halskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 2:25.21
10 30 Anna Staal 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 2:25.35
11 53 Rebekka Elholm 2009 Ringe Svømme Klub DEN 2:25.52
12 181 Thilde Ethelberg 2009 Helsingør Svømmeklub DEN 2:26.22
13 278 Clara Nielsen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:26.29
14 124 Andrea Lage 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:26.49
15 142 Vigga Rasmussen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 2:26.72
16 279 Ema Ilic 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:27.97
17 325 Anna Bjerre Pedersen 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 2:28.03
18 59 Zenia Maria Jakobsen 2009 Odder Svømmeklub DEN 2:28.16
19 370 Isabel Qvist Jensen 2009 Vejle Svømmeklub DEN 2:28.53
20 7 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 2:28.59
21 348 Louisa Kjerulf 2009 Svømmeklubben MK31 DEN 2:29.14
22 131 Alice Zsigri Dyndgaard 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:29.14
23 56 Astrid Dindler 2009 Odder Svømmeklub DEN 2:29.62
24 338 Sofia Linnea B. Pedersen 2009 GTI - Tune I.F. DEN 2:29.89
25 119 Ella Strange 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN 2:29.95
26 199 Vega Deneke Kure 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 2:30.32
27 118 Mikkeline Larsen 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN 2:31.09
28 363 Asta-Marie Rasmussen 2009 Vejle Svømmeklub DEN 2:31.36
29 170 Victoria Mainz 2009 Herlev Svømning DEN 2:33.42
30 19 Lærke Pilgaard Johansson 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 2:34.68
31 342 Thea Fritz Larsen 2009 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 2:36.08
32 261 Ida Riddersholm 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:36.38
33 217 Rosa Toft 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 2:37.00
34 353 Laura Krak Hjorth 2009 Svømmeklubben MK31 DEN 2:39.76
35 224 Emma Lind Riisgaard 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 2:40.82
25-06-2022 11:28.24 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner