Program for DM Årgang Langbane 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
5:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
5:36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
5:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
280 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
299 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
152 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
5:51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:51.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
115 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
5:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
375 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
163 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:52.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
385 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
72 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
5:53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
363 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
5:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
261 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
6:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
56 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
6:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
194 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
6:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|