Startliste for Arena Lyngby Open 2023 - Trongården
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag indledende
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Arena Lyngby Open 2023 Trongården
|
|
|
|
|
Placering: |
Trongårdsskolens svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
20. jan 2023 to 22. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Lyngby Storcenter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
2 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
RINGSTED |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1258 |
3 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
LYNGBY |
3:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1081 |
4 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
HVIDOVRE |
3:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
930 |
1 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
SIGMA-BIRK |
3:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1082 |
2 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
HVIDOVRE |
3:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1094 |
3 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
HVIDOVRE |
3:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1266 |
4 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
LYNGBY |
3:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
928 |
5 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
SIGMA-BIRK |
3:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1263 |
1 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
LYNGBY |
2:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1200 |
2 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
MK31 |
2:48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1270 |
3 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
LYNGBY |
2:44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1261 |
4 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
LYNGBY |
2:46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1269 |
5 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
LYNGBY |
2:53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1095 |
1 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
HVIDOVRE |
2:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
945 |
2 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
SIGMA-ALL |
2:42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
948 |
3 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
SIGMA-ALL |
2:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1271 |
4 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
LYNGBY |
2:42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
942 |
5 |
|
Ida Langseth |
2010 |
SIGMA-ALL |
2:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
Final 12 og yngre, 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1356 |
2 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
KVIK |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
746 |
3 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
KVIK |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
742 |
4 |
|
Ellen Drewsen |
2011 |
KVIK |
3:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
Final 13-14 år, 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
947 |
1 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
SIGMA-ALL |
2:39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1145 |
2 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
SØLLERØD |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Elísabet Arnoddsdóttir |
2009 |
IRB |
2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Freydís Lilja Bergþórsdóttir |
2009 |
IRB |
2:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
939 |
5 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
SIGMA-ALL |
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-01-2023 08:43.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|