Ohjelma Järfälla Nationella
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:26.13 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening (S |
Järfällabadet (SWE) |
2020-02-14 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
400 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
9:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
9:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
579 |
|
Jan Salentin |
2004 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
9:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
9:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
459 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
9:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
538 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
9:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
391 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
9:50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
299 |
|
Love Sigfelt |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
10:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
422 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
10:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
404 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
542 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
8:47.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
578 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
8:55.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Simon Blom |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
8:56.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
481 |
|
Benjamin Wirelius |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
9:18.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
9:37.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
147 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
9:57.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
10:09.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
212 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
10:30.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
446 |
|
Linus Jansson |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
10:37.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
451 |
|
Sixten Lindell |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
11:29.55 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
22 |
420 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-07 21:34:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|