Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
3. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 30, 100m Individual Medley Me
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dečk |
57.24 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
|
Stefan Luka Šunjka |
2008 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
3 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
PD Maribor |
1:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
4 |
|
Lan Pribac |
2009 |
PK Biser Piran |
1:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
PK Terme Ptuj |
1:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
6 |
|
Črt Kragelj |
2008 |
PK Ajdovščina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Tanaj Lukič |
2008 |
PK Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
8 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 30, 100m Individual Medley Men |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
|
Matija Krašan |
2009 |
PK Torpedo Ljubljana |
1:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Jaka Petek |
2008 |
PK Ribnica |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
PK Radovljica |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
PK Triglav Kranj |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
7 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
PK Torpedo Ljubljana |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
8 |
|
Nace Žen |
2008 |
PK Kamnik |
1:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 30, 100m Individual Medley Men |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
PK Fužinar Ravne |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
1:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
DVŠ Posejdon Celje |
1:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Jan Miklič |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
PK Branik Maribor |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
7 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
8 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
PK Koper |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 30, 100m Individual Medley Men |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Teo Starc |
2008 |
PK Ribnica |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
PK Triglav Kranj |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
6 |
|
Liam Negodič |
2008 |
PK Kamnik |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
7 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
DVŠ Posejdon Celje |
1:15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
PK Triglav Kranj |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 30, 100m Individual Medley Men |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
PK Ljubljana |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
|
Danijel Gor |
2008 |
PK Koper |
1:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
4 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
PK Ribnica |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
5 |
|
Enej Mešić |
2009 |
PK Olimpija |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
PK Neptun Celje |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Nik Vučko |
2008 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
8 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
1:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 11:04:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|