Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
1:05.33 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
36 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
246 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
186 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
153 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
189 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
108 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
234 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
302 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
245 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
159 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
136 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
194 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
102 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
289 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
13 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
79 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
130 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
231 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
38 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
300 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
17 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
210 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
97 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
18 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
285 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
190 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
209 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
187 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
277 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
211 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:42:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|