Ohjelma DM Langbane - Åben klasse 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM langbane Åben klasse 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nørresundby Idrætscenter |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aalborg svømmekl |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
23. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
ER |
1:52.98 |
|
Frederica Pelligrini |
1988 |
(ITA) |
Rom (ITA) |
29-07-2009 |
|
|
DR |
1:57.61 |
|
Julie Hjorth-Hansen |
1084 |
Birkerød |
Rom (ITA) |
30-07-2009 |
|
|
DJR |
1:59.91 |
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Antwerpen (BEL) |
07-07-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
33 |
|
Silke Holkenborg |
2001 |
KNZB |
NED |
1:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Imani Jong |
2002 |
KNZB |
NED |
1:58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
362 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Yara Kalmthout |
2002 |
KNZB |
NED |
2:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
Naya Modin Thomsen |
2003 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:01.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
350 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
147 |
|
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
437 |
|
Nienke Jonk |
2002 |
KNZB |
NED |
2:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
307 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Lison Nowaczyk |
2003 |
France |
FRA |
2:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
297 |
|
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
317 |
|
Thea Søe Bach |
2002 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
371 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Kajsa G. Christensen |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
211 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
271 |
|
Caroline Laursen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
373 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
312 |
|
Louise Bach Andersen |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
63 |
|
Cecilie Wiuff |
2000 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
306 |
|
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
265 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
407 |
|
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
249 |
|
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
422 |
|
Marie Louise B Andersen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
226 |
|
Julie Liv Madsen |
2006 |
GTI - Greve |
DEN |
2:14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
322 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-06-2022 20:18.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|