Ohjelma Setveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:19.47 |
|
|
|
105 |
Zara Podržavnik |
2008 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:23.08 |
|
|
|
119 |
Lana Kokot |
2007 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:25.90 |
|
|
|
157 |
Katarina Corovic |
2008 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:36.58 |
|
|
|
79 |
Lana Dumancic |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:37.41 |
|
|
|
80 |
Petra Cosic |
2007 |
CRO |
|
6 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:24.66 |
|
|
|
200 |
Lena Stojikovski |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:27.45 |
|
|
|
69 |
Klara Tokic |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:28.94 |
|
|
|
99 |
Nika Rotar |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:34.38 |
|
|
|
68 |
Ana Potlacek |
2006 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:34.47 |
|
|
|
100 |
Maša Arnež |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
9:39.65 |
|
|
|
23 |
Aiša Huremović |
2006 |
BIH |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:39.67 |
|
|
|
219 |
Lara Sulc |
2005 |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|