Ohjelma Oskarin Uinnit XXIX
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
la aamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Aalto Alvari |
Järjestäjä: |
Jyväskylän Aalto |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
19 03 2022 - 20 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Vilja Haikarainen |
2012 |
Aalto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Lyyti Honkanen |
2009 |
MiUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
4 |
|
Sofie Vigman |
2009 |
Aalto |
4:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
5 |
|
Helmiina Hynninen |
2010 |
Aalto |
4:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Siri Pitkänen |
2011 |
MiUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Neea Junttila |
2009 |
ViesU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Helmi Kimari |
2010 |
Aalto |
3:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Josefiina Lipsanen |
2008 |
MiUS |
2:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
|
Kertu Kangru |
2010 |
Aqua |
2:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Venla Hauvala |
2007 |
Aalto |
2:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
5 |
|
Laura-Lota Melih |
2009 |
Aqua |
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Anna Korpi |
2008 |
IK |
2:53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Ilona Kellman |
2010 |
MiUS |
3:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
8 |
|
Tessa Matikainen |
2011 |
Aalto |
3:41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Vieno Tikkanen |
2007 |
Aalto |
2:30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Milja Laakkonen |
2007 |
KeuTo |
2:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Iida Eskola |
2008 |
ViesU |
2:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Aada-Julia Laakso |
2007 |
Aalto |
2:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Elli Himanen |
2009 |
MiUS |
2:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
6 |
|
Sofia Räihä |
2008 |
Aalto |
2:28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
7 |
|
Nelli Kiho |
2008 |
Aalto |
2:30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
8 |
|
Tyyne Tuomi |
2007 |
KeuTo |
2:31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2022 09:50:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|