Program for Vest Årgang 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:23.57 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
89 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
90 |
|
Silke Stevnhøj Sommer |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
49 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
48 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:27.54 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.21 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
29 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:32.78 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:34.90 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
88 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
96 |
|
Lui Filipowicz |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:55.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:55.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:56.95 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:57.73 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
3:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:15.75 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:18.19 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
146 |
|
Frederikke Novin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:42.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:53.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
206 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
3:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:49.67 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
87 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
101 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:02.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
98 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
80 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
96 |
|
Lui Filipowicz |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
84 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
83 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
3:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
3:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
71 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
86 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
81 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:56.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
90 |
|
Silke Stevnhøj Sommer |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
89 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
87 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
101 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
49 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:07.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
83 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
80 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
82 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
96 |
|
Lui Filipowicz |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
98 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
84 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
88 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
5:37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
5:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
6:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
6:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
6:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
6:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
86 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
6:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
6:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
6:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
6:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
81 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
6:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
6:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
6:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
6:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
5:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
5:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
5:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
5:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
5:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
5:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
5:42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:45.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
5:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
5:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
5:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
5:51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
5:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
6:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
206 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
2:22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
48 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
2:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
79 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
100 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
101 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
49 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
2:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
146 |
|
Frederikke Novin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:00.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
3:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
236 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
2:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
99 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
2:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
97 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
206 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
2:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
2:35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
2:42.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
96 |
|
Lui Filipowicz |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4x200m IM Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
29 |
|
Rsk Piger |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
10:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
234 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
10:58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
11:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
11:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
155 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
11:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
11:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
213 |
|
Viborg Piger |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
11:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Vejle piger 2 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
11:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
SSK 1 |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
12:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Odder Smileys |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
12:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Aabybro Kick Chicks |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
Esbjerg Vikings 2 |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4x200m IM Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
136 |
|
AGF Drenge 1 |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
9:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
9:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
9:53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
212 |
|
Viborg Drenge |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
9:57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
153 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
9:59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
SSK 1 |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
10:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
235 |
|
Aarhus Swim Drenge |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
10:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Rsk Drenge |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
202 |
|
Vejle drenge 2 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
10:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Nyborg Drenge |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
10:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
154 |
|
Aalborg Drenge 2 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
10:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
|
Thisted Drenge |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
10:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
10:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Horsens Drenge |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
11:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Aabybro Destroyers |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
12:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
29 |
|
Rsk Piger |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
234 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
201 |
|
Vejle piger 2 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
SSK 1 |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
Odder Smileys |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
213 |
|
Viborg Piger |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
116 |
|
Esbjerg Vikings 2 |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
233 |
|
Aabybro Kick Chicks |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4X50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
136 |
|
AGF Drenge 1 |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
SSK 1 |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Viborg Drenge |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
232 |
|
Aabybro Destroyers |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Nyborg Drenge |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Aalborg Drenge 2 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Thisted Drenge |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:06.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
Aarhus Swim Drenge |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Horsens Drenge |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Rsk Drenge |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
202 |
|
Vejle drenge 2 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
71 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
2:46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
2:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
146 |
|
Frederikke Novin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
79 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
81 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
48 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
2:56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:57.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
101 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
86 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
3:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
3:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
87 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
85 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
49 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
90 |
|
Silke Stevnhøj Sommer |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
89 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
3:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
236 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
206 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
97 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
99 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
98 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
80 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
83 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
84 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
2:48.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
131 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
2:51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
2:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:52.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:52.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
82 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
2:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:56.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
88 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
191 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
181 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
48 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
43 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
169 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Sofie Moth Nielsen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
42 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
57 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
103 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
104 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
75 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
203 |
|
Alberte Futtrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
174 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
39 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
49 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
129 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
34 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
127 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
35 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
11 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
111 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
109 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
189 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
183 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
207 |
|
Isabella Schøler Jönsson |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
14 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
25 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
209 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
130 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
93 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
98 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
221 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
64 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Albert Olesen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
37 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
110 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
173 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
220 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
161 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
10 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
12 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
188 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
23 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
72 |
|
Magnus Østergaard |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
217 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
158 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
186 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
131 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
120 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Gustav Ø. Pedersen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
20 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
40 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
33 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
144 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
41 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
118 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
52 |
|
Magnus Wurtz Jensen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
78 |
|
Niels Andreasen |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
59 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
56 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
73 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
76 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
114 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
124 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
159 |
|
Alexander Buch |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
146 |
|
Frederikke Novin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:45.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:48.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
2:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
3:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
71 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
198 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
107 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
160 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
225 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
196 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
195 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
149 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
164 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
167 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
236 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
222 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
141 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
108 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
128 |
|
Christian Guldbrandt |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
92 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
134 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
204 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
63 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
205 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
177 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
223 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
187 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
69 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
171 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
105 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
132 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
54 |
|
Valdemar Theisen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
38 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
224 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
133 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
176 |
|
Noah Jonasen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4X100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
29 |
|
Rsk Piger |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
234 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
155 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
SSK 1 |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Vejle piger 2 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Esbjerg Vikings 2 |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
213 |
|
Viborg Piger |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Aabybro Kick Chicks |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
5:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
36 |
|
Odder Smileys |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4X100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
136 |
|
AGF Drenge 1 |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
SSK 1 |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Thisted Drenge |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
212 |
|
Viborg Drenge |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
4:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
67 |
|
Horsens Drenge |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
28 |
|
Rsk Drenge |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
4:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
235 |
|
Aarhus Swim Drenge |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Nyborg Drenge |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
4:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Aalborg Drenge 2 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
232 |
|
Aabybro Destroyers |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
4:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
202 |
|
Vejle drenge 2 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|