Ohjelma 2022 Apollo Projects New Zealand Age Group Swimming Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022 Apollo Projects NZ Age Group Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Wellington Regional Aquatic Centre |
Organizer: |
Swimming New Zealand |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 19, 2022 to Apr 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NZR |
59.78 |
|
Glenn Snyders |
|
AK (NZL) |
|
7/28/2012 |
|
|
18yr NZR |
1:01.80 |
|
Mario Koenigsperger |
|
CO (NZL) |
|
4/18/2016 |
|
|
17yr NZR |
1:02.61 |
|
Ben Walsh |
|
WN (NZL) |
|
5/2/2014 |
|
|
16yr NZR |
1:03.60 |
|
Jeffery Arona-Tuifana'e |
|
CO (NZL) |
|
4/19/2011 |
|
|
15yr NZR |
1:04.53 |
|
Jeffery Arona-Tuifana'e |
|
CO (NZL) |
|
4/7/2010 |
|
|
14yr NZR |
1:06.16 |
|
Joshua Gilbert |
|
TR (NZL) |
|
4/18/2016 |
|
|
13yrs NZ |
1:08.71 |
|
Joshua Gilbert |
|
TR (NZL) |
|
5/5/2015 |
|
|
JPP QT |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Age |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
456 |
|
James Slessor |
18 |
Waitakere Swimming Club |
NZL |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Harrison Cooke |
17 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
413 |
|
Leo Arrowsmith |
15 |
United Swimming Club |
NZL |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
450 |
|
Bowen Crawford |
17 |
Waitakere Swimming Club |
NZL |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
394 |
|
Hara Hughes |
16 |
Tawa Swimming Club |
NZL |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
430 |
|
Jackson Kennard |
16 |
United Swimming Club |
NZL |
1:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
354 |
|
Kevin Zhang |
15 |
Roskill Swimming Club |
NZL |
1:07.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
474 |
|
Max Gardiner |
17 |
Wharenui Swim Club |
NZL |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
442 |
|
Quintin Wong |
16 |
United Swimming Club |
NZL |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Benson Li |
15 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
497 |
|
Shane Maskell |
17 |
Nga Tai Tuatea a Taraika |
NZL |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Jacob Story |
14 |
Mt Eden Swimming |
NZL |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Cooper Clague |
15 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
262 |
|
Sam Kenny |
16 |
TBSS Central City Swimming |
NZL |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Sean O'Connor-Close |
17 |
Pirates Swim Team |
NZL |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Caleb Carlisle |
16 |
Greendale Swim Club |
NZL |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
29 |
|
Alex Willis |
15 |
Ice Breaker Aquatics |
NZL |
1:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
505 |
|
Thomas Waddington |
15 |
Nga Tai Tuatea a Taraika |
NZL |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
435 |
|
Connor Lock |
17 |
United Swimming Club |
NZL |
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
300 |
|
Michael Lansdown |
17 |
Napier Aquahawks |
NZL |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
217 |
|
Daniel Callebaut |
15 |
Aquabladz NP |
NZL |
1:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
336 |
|
Joe Reiher |
15 |
Porirua City Aquatics |
NZL |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
248 |
|
Andrew Knapp |
17 |
Capital Swim Club |
NZL |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
175 |
|
Jethro McKenzie |
16 |
SwimZone Racing |
NZL |
1:11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
429 |
|
Cameron Karpik |
13 |
United Swimming Club |
NZL |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Daniel Hoeglinger |
15 |
Parnell Swimming |
NZL |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
192 |
|
Joseph Shin |
14 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
56 |
|
Riley McGirr |
16 |
Kiwi West Aquatics |
NZL |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
257 |
|
Tobias Beaumont |
16 |
TBSS Central City Swimming |
NZL |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
195 |
|
Alex Wilson |
17 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
378 |
|
Max Downey |
14 |
St Peter's Swimming Club |
NZL |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
93 |
|
Elwin Bao |
13 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
94 |
|
Kailen Brackebush |
16 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
214 |
|
Caleb Ludlow |
15 |
Alexandra Swimming Club |
NZL |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
42 |
|
Ben Dudding |
15 |
Pirates Swim Team |
NZL |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
212 |
|
Elijah Singleton |
17 |
Hamilton Aquatics |
NZL |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
485 |
|
Emlyn Clayden |
17 |
Vikings Swim Club Inc |
NZL |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
222 |
|
Liam Thompson |
15 |
Aquabladz NP |
NZL |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
426 |
|
Luke Hair |
17 |
United Swimming Club |
NZL |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
319 |
|
William McConchie |
14 |
North Canterbury Swim Club Inc |
NZL |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
334 |
|
Ian Tsui |
15 |
Palmerston North Swim Club |
NZL |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
350 |
|
Nemanya Markovich |
13 |
Roskill Swimming Club |
NZL |
1:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
335 |
|
Ben Reiher |
16 |
Porirua City Aquatics |
NZL |
1:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
365 |
|
Kaz Lohrer |
16 |
St Paul's Swimming Club |
NZL |
1:14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
181 |
|
William Hinde (V) |
14 |
Ballarat Gold |
AUS |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
282 |
|
Seongjin Choi |
13 |
Dannevirke Swimming Club |
NZL |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
112 |
|
Paul Kim |
16 |
North Shore Swimming Club |
NZL |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
294 |
|
Liam Devery |
16 |
Murihiku Swimming Club |
NZL |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
155 |
|
Mahuta Gemmell |
14 |
Pukekohe Swimming Club |
NZL |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
345 |
|
Andre Chan |
15 |
Roskill Swimming Club |
NZL |
1:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
64 |
|
Finley English |
14 |
Te Arawa Swimming |
NZL |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
436 |
|
Finn Lock |
15 |
United Swimming Club |
NZL |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
184 |
|
Jason Els |
13 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
369 |
|
John Park |
13 |
St Paul's Swimming Club |
NZL |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
440 |
|
William Sun |
15 |
United Swimming Club |
NZL |
1:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
428 |
|
Owen Jin |
14 |
United Swimming Club |
NZL |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
490 |
|
Cameron Long |
14 |
Vikings Swim Club Inc |
NZL |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
185 |
|
Osbert Gu |
13 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
443 |
|
Jack Zhu |
13 |
United Swimming Club |
NZL |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
79 |
|
Jono Swanepoel |
14 |
Coast Swimming Club |
NZL |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
196 |
|
Denver Yue |
14 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
48 |
|
Angus Horner |
14 |
Pirates Swim Team |
NZL |
1:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
330 |
|
Zack Pask |
13 |
Evolution Aquatics Tauranga |
NZL |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
395 |
|
Ollie Robinson |
14 |
Tawa Swimming Club |
NZL |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
320 |
|
Rylind Wheeler |
13 |
North Canterbury Swim Club Inc |
NZL |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
464 |
|
Blake Candish |
13 |
Whanganui Swimming Club |
NZL |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
396 |
|
Isaac Tua |
13 |
Tawa Swimming Club |
NZL |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
295 |
|
Bertil Feng |
13 |
Murihiku Swimming Club |
NZL |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
307 |
|
Lono Kalani |
13 |
Tasman Swim Club |
NZL |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
193 |
|
Preston Wang |
13 |
Phoenix Aquatics |
NZL |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
216 |
|
Christopher Callebaut |
13 |
Aquabladz NP |
NZL |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-18 18:26:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Swimming New Zealand |
|
|
|
|