Program for Distriktstandvården Neptuniaden (50m) 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 maj 2022 till den 15 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
876 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
2:16.27 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
263 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
767 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:18.51 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Vilma Oura |
2001 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
765 |
|
Ella Renholm |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
651 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
978 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
240 |
|
Else Jomaa |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
370 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
285 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
649 |
|
Ebba Näsvall Jarl |
2006 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
648 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
90 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
990 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
573 |
|
Stella Svensson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
997 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
571 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1001 |
|
Alina Niittymäki |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
555 |
|
Erica Griberg |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
3:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
618 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 06:14:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|