Ohjelma Regionsmesterskab Langbane, 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Regionsmesterskab Langbane, 2022
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmmehallen, Universitetet |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
19. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
3 |
|
Freja Kawa |
2010 |
Fredericia SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Elizabeth Garbacenka |
2010 |
Fredericia SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
VEJLE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Ella Christensen |
2010 |
RINGE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 200m Crawl Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia SK |
3:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Fie Nørregaard |
2009 |
KOLDING |
3:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
VEJLE |
2:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
ESBJERG |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Mathilde Mertz Andersen |
2008 |
RINGE |
2:55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
FREM |
2:58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
7 |
|
Gabriele Garbacenka |
2009 |
Fredericia SK |
3:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
RINGE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 200m Crawl Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
ESBJERG |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
2 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
VEJLE |
2:45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
ESBJERG |
2:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
RINGE |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Trine Larsen |
2009 |
FREM |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
6 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
ESBJERG |
2:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
7 |
|
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
VEJLE |
2:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
8 |
|
Olivia Bonde Deeskamp |
2009 |
VEJLE |
2:54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 200m Crawl Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
1 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
VEJLE |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia SK |
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia SK |
2:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
4 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
SØNDERBORG |
2:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
RINGE |
2:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
6 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
VEJLE |
2:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
7 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
ESBJERG |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
8 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
VEJLE |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-03-2022 09:45.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|