Ohjelma Viking Line- uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
12 02 2022 - 12 02 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
400m vu P14, M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
112 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:16.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:18.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
448 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:18.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
4:21.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:26.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
4:30.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
260 |
|
Markuss Justovics |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
4:30.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
4:31.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
306 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
563 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
4:37.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
4:38.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
96 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
101 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
179 |
|
Roope Käär |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:47.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:48.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
JANI-PETTERI PUUSTINEN |
1979 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:49.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
Jesper Isotalo |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:09.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
619 |
|
René-Peter Vuorio |
2006 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
5:15.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:41.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
52 |
|
Maxim Sazonov |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
5:50.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
547 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
264 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
443 |
|
Einari Palmu |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
295 |
|
Veikka Saren |
2002 |
Someron Esa |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Venuel Suvila-Anton |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
263 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-02-2022 12.15.39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|