Startliste for Viking Line- uinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
12 02 2022 - 12 02 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m ru 13, N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
562 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:29.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
2:37.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
447 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:37.91 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
4 |
587 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:41.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:43.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
2:50.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Hanna Törmä |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:51.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Senni Hokkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:55.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:01.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
334 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:02.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
310 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:03.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
330 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:07.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
455 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
3:08.26 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
15 |
466 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
3:10.34 |
S |
JÄL |
|
|
|
|
|
16 |
269 |
|
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
3:10.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
352 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:11.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
250 |
|
Enni Huttunen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:11.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
530 |
|
Luna Sivonen |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
FIN |
3:13.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
296 |
|
Iida Pennanen |
2008 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:13.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
85 |
|
Irina Karvonen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:15.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
345 |
|
Vilma Keski-Korsu |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:15.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
537 |
|
Tuuli Leinonen |
2009 |
Haukiputaan Heitto |
FIN |
3:24.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
589 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:25.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
256 |
|
Elsa Salla |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:31.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
347 |
|
Emma Nygård |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:38.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
299 |
|
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
290 |
|
Hilda Jaakkola |
2009 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
564 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
259 |
|
Helvi Huttunen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
157 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
452 |
|
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
JÄL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-02-2022 12.15.27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|