Startliste for Sydkystens Børne- og Årgangscup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Sydkystens Børne- og Årgangscup
|
|
|
|
|
Placering: |
Greve Svømmehal |
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
12. mar 2022 to 13. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Louis Moe |
2010 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Thor Lucas Krell-Jørgensen |
2013 |
GLADSAXE |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Muhammed Zakariyyaa Masood |
2011 |
GLADSAXE |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
GLADSAXE |
57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
FARUM |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
HERLEV |
40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
GLADSAXE |
40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
HERLEV |
44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
7 |
|
Albert Rasmussen Høegh |
2012 |
GLADSAXE |
59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
STT |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
HERLEV |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
GLADSAXE |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
GLADSAXE |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
HERLEV |
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
GLADSAXE |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
HERLEV |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
FARUM |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Rio Halawi |
2008 |
HERLEV |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
GLADSAXE |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI-GREVE |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
GLADSAXE |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 08:15.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|