Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
Ml. deklic |
2:45.93 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
3:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
3:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
3:39.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
3:45.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
17 |
60 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:01.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
68 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
10 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
46 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
115 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
130 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|