Ohjelma Höstsimiaden 2021, Åkersberga
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Höstsimiaden 2021 Åkersberga
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF & Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
707 |
2 |
|
Anand Ochirbat |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
695 |
3 |
|
Hugo Ek |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
DANDERYD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
752 |
1 |
|
Theo Frostner |
2010 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
696 |
2 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
719 |
3 |
|
Axel Svahn |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
883 |
4 |
|
Adrian Steepler |
2010 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
848 |
5 |
|
Jonah Toorell |
2010 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
623 |
6 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
1 |
|
Lucas Sundkvist |
2010 |
VÄSBY SS |
1:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
2 |
|
Sean Sawander |
2010 |
TUREBERG |
55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
618 |
3 |
|
Julian Watson |
2010 |
TÄBY SIM |
54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
851 |
4 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
SPIF SF |
55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
622 |
5 |
|
Vincent Wikner |
2010 |
TÄBY SIM |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Leonard Burström |
2010 |
DANDERYD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
1 |
|
Carmi Tamir |
2010 |
TÄBY SIM |
48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
597 |
2 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
TÄBY SIM |
46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
725 |
3 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
VÄSBY SS |
42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
599 |
4 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
TÄBY SIM |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
628 |
5 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
TÄBY SIM |
47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
6 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
SKURU IK |
51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
DANDERYD |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
822 |
2 |
|
Valter Kinander |
2010 |
SS04 |
38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
694 |
3 |
|
Elton Rosén |
2010 |
VÄSBY SS |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
4 |
|
Henry Arvered |
2010 |
SKURU IK |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
DANDERYD |
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
610 |
6 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
TÄBY SIM |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 13:12:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|