Program for Höstsimiaden 2021, Åkersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2021 Åkersberga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF & Åkersberga |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
610 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
694 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
822 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
839 |
|
James Nelson |
2010 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
806 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
757 |
|
Alexander Sandberg Näckdal |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
599 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
725 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
597 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
616 |
|
Carmi Tamir |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
558 |
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
851 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
504 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
563 |
|
Gustav Hansen |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
696 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
695 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
884 |
|
Alexei Marmol |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
713 |
|
Lucas Sundkvist |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
628 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
719 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
622 |
|
Vincent Wikner |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
752 |
|
Theo Frostner |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
707 |
|
Anand Ochirbat |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
10 |
|
Levi Salamon |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 08:11:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|