2022-01-24   14:23:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP SU 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
2021-11-28 17:39:45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
2021-11-28 17:39:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
3 200m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 23 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo FIN 2:19.43
2 18 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo FIN 2:25.40
3 80 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 2:26.37
4 7 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo FIN 2:28.16
5 19 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo FIN 2:28.55
6 42 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.85
7 58 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 2:47.13
8 31 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:48.03
9 154 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 2:49.42
10 99 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 2:53.68
11 72 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 2:57.99
12 122 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 3:06.24
13 129 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 3:06.72
14 107 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 3:11.72
15 91 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 3:11.83
16 63 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 3:12.88
17 163 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN 3:25.26
18 135 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 3:26.96
19 130 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN LATE
20 121 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN
21 104 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN
22 136 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN
23 33 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo FIN
24 137 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN
25 120 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN
26 100 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN
27 176 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN
28 81 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN
29 158 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN
30 71 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN
31 109 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN
32 285 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN LATE
33 164 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN
34 113 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo FIN
35 76 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo FIN
36 103 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo FIN
2021-11-28 17:39:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
4 200m Selkäuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2 Jari Schwarte 1990 Cetus Espoo FIN 2:11.43
2 28 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo FIN 2:17.68
3 70 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo FIN 2:20.46
4 21 Alexander Huhtala 2003 Cetus Espoo FIN 2:25.49
5 16 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo FIN 2:35.48
6 54 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 2:36.54
7 73 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 2:40.33
8 35 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 2:46.42
9 79 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo FIN 3:29.99
10 92 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN
11 119 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN
12 102 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN
13 106 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN
14 53 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo FIN
15 211 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo FIN
16 128 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo FIN
2021-11-28 17:39:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
5 200m Selkäuinti Masters
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1 Satu Rahkonen 1977 Cetus Espoo FIN 2:32.37
2021-11-28 17:39:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
6 100m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 77 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 1:07.28
2 34 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 1:07.52
3 97 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 1:09.14
4 11 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo FIN 1:09.76
5 15 Helmi Tossavainen 2002 Cetus Espoo FIN 1:10.29
6 20 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo FIN 1:10.38
7 17 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 1:10.90
8 41 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo FIN 1:11.08
9 85 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 1:12.19
10 37 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 1:12.61
11 52 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo FIN 1:13.97
12 88 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:14.12
13 84 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:15.25
14 82 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 1:17.19
15 60 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo FIN 1:17.25
16 155 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 1:18.34
17 134 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.59
18 48 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:25.09
19 117 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 1:25.87
20 47 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:26.56
21 96 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 1:26.75
22 166 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN 1:27.97
23 51 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo FIN 1:28.06
24 144 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 1:29.53
25 180 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:29.64
26 150 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:30.58
27 165 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:31.68
28 143 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo FIN 1:32.99
29 179 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo FIN 1:34.03
30 157 Ran Yu 2010 Cetus Espoo FIN 1:34.95
31 112 Anya Merilä 2009 Cetus Espoo FIN 1:35.36
32 142 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:35.57
33 124 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 1:35.94
34 126 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.26
35 191 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.46
36 173 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:40.33
37 205 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo FIN 1:40.44
38 146 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo FIN 1:42.65
39 226 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo FIN 1:43.18
40 139 Sarnai Chuluunbaatar 2008 Cetus Espoo FIN 1:43.39
41 189 Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo FIN 1:49.10
42 197 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo FIN 1:51.72
43 200 Lumia Rantala 2009 Cetus Espoo FIN 1:56.39
44 206 Helmi Degerlund 2009 Cetus Espoo FIN 2:13.85
45 221 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo FIN
46 223 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo FIN
47 194 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo FIN
48 244 Kaisa Kyhälä 2010 Cetus Espoo FIN
49 167 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo FIN
50 227 Ada Murto 2010 Cetus Espoo FIN
51 215 Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo FIN
52 168 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo FIN
53 183 Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo FIN
54 276 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo FIN LATE
55 238 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN
56 222 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo FIN
57 201 Siiri Into 2010 Cetus Espoo FIN
58 199 Venla Laine 2011 Cetus Espoo FIN
59 231 Olivia Sihlman 2010 Cetus Espoo FIN
60 171 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo FIN
61 182 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo FIN
2021-11-28 17:39:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
7 100m Selkäuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 87 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 59.73
2 93 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 59.79
3 9 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo FIN 1:00.66
4 6 Petr Pankratov 2002 Cetus Espoo FIN 1:02.88
5 5 Joona Ruuskanen 2000 Cetus Espoo FIN 1:03.71
6 26 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 1:04.61
7 25 Roni Severinkangas 2003 Cetus Espoo FIN 1:05.08
8 75 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:06.32
9 140 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 1:09.19
10 46 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 1:09.74
11 50 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 1:10.86
12 59 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 1:12.87
13 138 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:17.81
14 38 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:18.15
15 212 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:19.43
16 65 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo FIN 1:20.16
17 216 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo FIN 1:21.45
18 153 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 1:22.02
19 98 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 1:24.91
20 162 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:28.51
21 159 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo FIN 1:29.01
22 148 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 1:30.43
23 94 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 1:31.26
24 118 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 1:32.67
25 101 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 1:33.46
26 160 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 1:34.74
27 192 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo FIN 1:35.65
28 145 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo FIN 1:36.81
29 125 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo FIN 1:36.87
30 151 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo FIN 1:39.24
31 123 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo FIN 1:41.55
32 116 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN 1:41.76
33 190 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo FIN 1:44.25
34 169 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:44.31
35 177 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo FIN 1:44.32
36 175 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo FIN 1:49.88
37 147 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 1:55.04
38 184 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo FIN 1:59.71
39 196 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN
40 218 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo FIN
41 95 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo FIN
42 278 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo FIN LATE
43 204 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo FIN
44 209 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN
45 281 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo FIN LATE
46 241 Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo FIN
47 213 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo FIN
48 195 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo FIN
49 178 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN
50 208 Rasmus Karm 2009 Cetus Espoo FIN
51 229 Touko Sammaltupa 2011 Cetus Espoo FIN
52 287 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo FIN LATE
53 114 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN
54 111 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo FIN
55 156 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN
56 187 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN
57 239 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo FIN
58 282 Leo Hautaniemi 2004 Cetus Espoo FIN LATE
2021-11-28 17:39:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
2021-11-28 17:39:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
9 50m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 27 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo FIN 29.89
2 10 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo FIN 29.91
3 8 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo FIN 29.96
4 32 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 30.41
5 43 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 32.24
6 14 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 32.35
7 68 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo FIN 33.01
8 69 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 33.32
9 83 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo FIN 33.93
10 24 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo FIN 34.46
11 115 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 34.96
12 55 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 35.23
13 13 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo FIN 35.39
14 86 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 36.16
15 152 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo FIN 39.69
16 36 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo FIN 45.80
17 185 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo FIN 51.70
18 188 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo FIN 52.25
19 230 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo FIN 52.37
20 228 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo FIN 53.36
21 234 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN 53.79
22 207 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo FIN 54.84
23 161 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo FIN 55.68
24 202 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo FIN 57.62
25 186 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo FIN 58.63
26 133 Aura Kouri 2009 Cetus Espoo FIN 1:00.81
27 267 Pihla Martikainen 2012 Cetus Espoo FIN
28 271 Lily Sievälä 2012 Cetus Espoo FIN
29 268 Stacy Fu 2011 Cetus Espoo FIN
30 255 Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo FIN
31 269 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo FIN
32 242 Milana Ronkainen 2010 Cetus Espoo FIN
33 277 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo FIN LATE
34 256 Seela Tani 2011 Cetus Espoo FIN
35 270 Juuli Jäntti 2014 Cetus Espoo FIN
36 236 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo FIN
37 285 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN LATE
38 249 chloe mortelette 2011 Cetus Espoo FIN
39 275 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo FIN LATE
40 250 Abigail-Meg Tambe Ebot 2011 Cetus Espoo FIN
41 284 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo FIN LATE
42 261 Siiri Suominen 2012 Cetus Espoo FIN
43 288 Emma Lönnberg 2005 Cetus Espoo FIN LATE
44 262 Edith Suominen 2011 Cetus Espoo FIN
45 258 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo FIN
46 272 Ella Lemmettylä 2012 Cetus Espoo FIN LATE
47 263 Mona Nicklén 2011 Cetus Espoo FIN
48 273 Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo FIN LATE
49 245 Hilla Tuomola 2011 Cetus Espoo FIN
50 259 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo FIN
2021-11-28 17:39:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
10 50m Selkäuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 49 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo FIN 28.98
2 22 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo FIN 30.80
3 56 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 31.40
4 40 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 33.23
5 61 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo FIN 33.87
6 110 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo FIN 35.76
7 39 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 36.94
8 89 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo FIN 37.17
9 66 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo FIN 38.17
10 44 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo FIN 40.59
11 67 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo FIN 41.64
12 141 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo FIN 44.27
13 174 firat burak böke 2008 Cetus Espoo FIN 44.37
14 29 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo FIN 45.03
15 78 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo FIN 45.24
16 131 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo FIN 45.82
17 283 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo FIN 46.33
18 235 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo FIN 49.40
19 203 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo FIN 53.60
20 237 Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo FIN 56.16
21 217 Radheya Pala 2011 Cetus Espoo FIN 59.29
22 214 Elmeri Härkönen 2011 Cetus Espoo FIN 59.71
23 225 Emil Helin 2013 Cetus Espoo FIN 1:00.88
24 198 Jesse Silvasti 2013 Cetus Espoo FIN 1:04.08
25 253 Noel Salonen 2011 Cetus Espoo FIN
26 257 Mátyás Litkey 2010 Cetus Espoo FIN
27 254 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo FIN
28 219 Iaroslav Druzhinin 2010 Cetus Espoo FIN
29 280 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN LATE
30 252 Alex Pauk 2010 Cetus Espoo FIN
31 240 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo FIN
32 266 Ilmari Mäntylä 2011 Cetus Espoo FIN
33 246 Leo Plathan 2012 Cetus Espoo FIN
34 233 Matias Silfver 2011 Cetus Espoo FIN
35 264 Lauri Kukkonen 2011 Cetus Espoo FIN
36 232 Mikael Silfver 2011 Cetus Espoo FIN
37 251 Janne Kouhia 2012 Cetus Espoo FIN
38 265 Henry Vuorinen 2011 Cetus Espoo FIN
39 248 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo FIN
40 247 Joona Peippo 2010 Cetus Espoo FIN
41 224 Alvar Salminen 2013 Cetus Espoo FIN
2021-11-28 17:39:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
11 50m Selkäuinti Masters
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Kaarina Markkula 1952 Cetus Espoo FIN 49.43
2021-11-28 17:39:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner