Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
202 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:55.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
179 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Primož Peternel |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
75 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:09.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
255 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
2:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
185 |
|
Lovro Petrič |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
40 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
110 |
|
Maj Zorko |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
42 |
|
Kristjan Treven |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
122 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
213 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
230 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
90 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
45 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
147 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
123 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
86 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
41 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
238 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
68 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
120 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
112 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
44 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
116 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
107 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
85 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
142 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
236 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
131 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
240 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
129 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
94 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
144 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
98 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
150 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
244 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:55.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
148 |
|
Maj Kotnik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
137 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
93 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
50 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
249 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
145 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
138 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
237 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
121 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
259 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
103 |
|
Val Perko |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
248 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
31 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Marja Maček Sitar |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
204 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
19 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
111 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
119 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
52 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
294 |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
186 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
232 |
|
Živa Perc |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
177 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
226 |
|
Eva Skledar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
56 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
301 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
115 |
|
Anja Vrščaj |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
2:36.67 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
38 |
|
Sandra Vovk |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:37.81 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
176 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
37 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
187 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
184 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
295 |
|
Iza Jurgec Bauman |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
296 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
36 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
135 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
292 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
34 |
|
Lucija Berčan |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
191 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
228 |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
146 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
133 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
95 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
143 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:09.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
97 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
126 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
99 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
299 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
82 |
|
Ariana Agrež |
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
50 |
149 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
51 |
302 |
|
Nuša Planinšec |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
300 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
297 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
72 |
|
Nej Fajon |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
243 |
|
Nik Ocvirk |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Jan Vodenik |
2003 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
195 |
|
Luka Kelaidis |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Timotej Štern |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
31.82 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
9 |
132 |
|
Gašper Pevec |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
32.32 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
10 |
32 |
|
Lenart Zaletel |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
32.68 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
11 |
23 |
|
Tilen Štribl |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
32.70 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
12 |
41 |
|
Odon Kerec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
33.26 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
224 |
|
Val Goličnik |
|
Plavalni klub Velenje |
|
33.89 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
14 |
11 |
|
Filip Kustec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
33.99 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
15 |
7 |
|
Matic Roter |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
34.77 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Val Benčič |
|
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
|
35.49 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
233 |
|
Urban Krepel |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
223 |
|
Dane Šibanc |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
128 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
234 |
|
Jan Mrkonjič |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
113 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
199 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
182 |
|
Nal Panič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
88 |
|
Jure Završnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
84 |
|
Taj Perkovič |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
92 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
254 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
13 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
89 |
|
Tanai Milanovič |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
90 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
280 |
|
Luka Globovnik |
1995 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
259 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
298 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
257 |
|
Tine Majer |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
87 |
|
Jaš Gostenčnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
93 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
242 |
|
Maj Golec |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
102 |
|
Alex Fekonja |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
252 |
|
Jurij Pelengič |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
260 |
|
Tian Vodušek |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
246 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
151 |
|
Lan Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
153 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
103 |
|
Val Perko |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
261 |
|
Matija Petek |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
167 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
156 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
266 |
|
Jernej Nezman |
2002 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
271 |
|
Gavro Grmaš |
2003 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
171 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
157 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
162 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
163 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
262 |
|
Nik Pulko |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
168 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
159 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
169 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
155 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
164 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
285 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
158 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
231 |
|
Nuša Erjavec |
1998 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
188 |
|
Maja Golob |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
209 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Žana Peterlin |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
37.41 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
11 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
38.32 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
83 |
|
Sara Lampret |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
38.36 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
13 |
64 |
|
Hana Bele |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
38.44 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
14 |
281 |
|
Tinkara Car |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
38.84 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
192 |
|
Zala Porobija |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
41.06 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
63 |
|
Rebeka Bolha Stoisavljevič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
296 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
114 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
34 |
|
Lucija Berčan |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
294 |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
258 |
|
Zala Mesarič |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
99 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
79 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
286 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
282 |
|
Eva Jurjovič |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
38 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
256 |
|
Špela Beber |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
81 |
|
Sara Isakovič |
2008 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
37 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
54.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
284 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
287 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
166 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
267 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
302 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
273 |
|
Tinkara Strmecki |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
247 |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
161 |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
290 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
251 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
ALB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
289 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
154 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
170 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
160 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
165 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
277 |
|
Anna Cimerman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
183 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Aleš Ivičič |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
217 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
298 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
218 |
|
Anže Guštin |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
222 |
|
Metod Lamot |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
230 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
199 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
225 |
|
Miha Princl |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:12.96 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
15 |
254 |
|
Alen Luskar |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
1:12.98 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Jakob Brodej |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:13.54 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
178 |
|
Filip Bratina |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:15.19 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
88 |
|
Jure Završnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:15.74 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
208 |
|
Miha Justin |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:16.04 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Tilen Maček |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:16.36 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
211 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:16.84 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Arne Kovačič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:17.86 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
23 |
101 |
|
Lan Volavšek |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:18.43 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
24 |
150 |
|
Nino Capello |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:20.48 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Nal Panič |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:22.64 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
198 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
144 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
219 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
87 |
|
Jaš Gostenčnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
142 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
137 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
131 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
98 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
138 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
71 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
50 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
145 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
212 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Lena Novak |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
235 |
|
Sara Navodnik |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
62 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Špela Oblak |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
227 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
301 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Živa Perc |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
210 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
228 |
|
Nastja Romih |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:18.95 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Aleksandra Godec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:19.16 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
96 |
|
Lia Krivec Pukšič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:19.65 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
293 |
|
Špela Sedič |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:21.94 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
292 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
56 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
135 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
149 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
133 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
38 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
126 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
91 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
146 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
10 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
143 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
79 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
80 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
287 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
300 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
286 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
245 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
33 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Janez Potočnik |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Tine Rotovnik |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
229 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Luka Aćimović |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:07.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Tim Vasle |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
107 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
147 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
225 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
128 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Kristjan Treven |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
125 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
144 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
102 |
|
Alex Fekonja |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
249 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
54 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
201 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Lara Anžur |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
180 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
220 |
|
Ema Jovan |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:10.43 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
8 |
173 |
|
Laura Knez |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:10.74 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
9 |
6 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:11.78 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
10 |
59 |
|
Tinkara Novak |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:13.26 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
11 |
52 |
|
Vita Trtnik |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:13.52 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
65 |
|
Iza Bricelj |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:17.05 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
13 |
12 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:19.26 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
14 |
221 |
|
Špela Pohorec |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:19.71 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
61 |
|
Zara Zorko |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:20.24 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Maša Vasiljević |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
1:20.34 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:22.33 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
141 |
|
Eva Cvibošek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:22.38 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
177 |
|
Nika Alagič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:24.10 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Maja Golob |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:24.78 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
133 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
187 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
295 |
|
Iza Jurgec Bauman |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
239 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
193 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:52.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
48 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
240 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
145 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
175 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
181 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:51.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
209 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
205 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:55.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
281 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
2:59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Žana Peterlin |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
64 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
292 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
115 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
56 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
146 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
126 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
143 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
36 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
34 |
|
Lucija Berčan |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
3:52.90 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
99 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:54.85 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
296 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
4:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
297 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
203 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Miha Rijavec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
24.82 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
8 |
30 |
|
Janez Potočnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
24.96 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
9 |
172 |
|
Jan Vodenik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
25.48 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
10 |
229 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
|
Plavalni klub Velenje |
|
25.57 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
11 |
2 |
|
Aleš Ivičič |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
25.79 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
12 |
195 |
|
Luka Kelaidis |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
25.83 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
254 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
139 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
72 |
|
Nej Fajon |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
214 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
196 |
|
Tine Rotovnik |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
223 |
|
Dane Šibanc |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
11 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
185 |
|
Lovro Petrič |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
233 |
|
Urban Krepel |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
217 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Tim Vasle |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
218 |
|
Anže Guštin |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Luka Aćimović |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
224 |
|
Val Goličnik |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
230 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
110 |
|
Maj Zorko |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
211 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
213 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
222 |
|
Metod Lamot |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
86 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
88 |
|
Jure Završnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
122 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
90 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
113 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
42 |
|
Kristjan Treven |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
225 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
93 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
108 |
|
Miha Osetič |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
298 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
128 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
148 |
|
Maj Kotnik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
84 |
|
Taj Perkovič |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
41 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
120 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
98 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
238 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
234 |
|
Jan Mrkonjič |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
71 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
94 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
60 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
13 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
35 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
50 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
259 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
87 |
|
Jaš Gostenčnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
219 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
244 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
102 |
|
Alex Fekonja |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
248 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
257 |
|
Tine Majer |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
92 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
89 |
|
Tanai Milanovič |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
237 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
208 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
278 |
|
Tine Kacafura |
1980 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
260 |
|
Tian Vodušek |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
261 |
|
Matija Petek |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
246 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
153 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
151 |
|
Lan Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
285 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
242 |
|
Maj Golec |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
162 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
159 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
167 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
262 |
|
Nik Pulko |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
163 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
265 |
|
Matic Vedernjak |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
272 |
|
Nejc Globovnik |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
275 |
|
Neo Musić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
263 |
|
Darjan Štajnmec |
2000 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
271 |
|
Gavro Grmaš |
2003 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
252 |
|
Jurij Pelengič |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
250 |
|
Anej Holc |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
121 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
268 |
|
Marko Mitrovič |
1987 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
266 |
|
Jernej Nezman |
2002 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
269 |
|
Matej Rajšp |
1992 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
164 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
158 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
280 |
|
Luka Globovnik |
1995 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
270 |
|
Bor Puhalj |
2003 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
168 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
155 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
276 |
|
Adi Nišić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
274 |
|
Teo Reberšek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
103 |
|
Val Perko |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
169 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
156 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
291 |
|
Maik Turner |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
157 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
264 |
|
Staš Vedernjak |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
171 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
31 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
201 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Marja Maček Sitar |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Hana Podbregar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Lara Anžur |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
221 |
|
Špela Pohorec |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
204 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
173 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
Sara Navodnik |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
58 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
279 |
|
Kim Kašman |
2001 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
220 |
|
Ema Jovan |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
294 |
|
Ema Zorec |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
29.79 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
119 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
206 |
|
Lena Novak |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
227 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Eva Cvibošek |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
210 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
63 |
|
Rebeka Bolha Stoisavljevič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
293 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
299 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
188 |
|
Maja Golob |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
281 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
49 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
301 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
295 |
|
Iza Jurgec Bauman |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
62 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
118 |
|
Špela Oblak |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
226 |
|
Eva Skledar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
96 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
177 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
176 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
114 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
241 |
|
Metka Velikonja |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
91 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
79 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
228 |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
47 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
95 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
100 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
152 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
239 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
52 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
282 |
|
Eva Jurjovič |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
256 |
|
Špela Beber |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
258 |
|
Zala Mesarič |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
81 |
|
Sara Isakovič |
2008 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
36 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
69 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
245 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
284 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
247 |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
286 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
161 |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
289 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
290 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
288 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
170 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
302 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
160 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
69 |
154 |
|
Veronika Lesjak |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
70 |
277 |
|
Anna Cimerman |
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
71 |
287 |
|
Neža Gabor |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
72 |
251 |
|
Ylljeta Hasani |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
|
|
|
|
2010 |
ALB |
|
|
|
|
|
|
73 |
165 |
|
Gea Lozer |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
74 |
166 |
|
Kaja Mužar |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
75 |
273 |
|
Tinkara Strmecki |
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
76 |
267 |
|
Iza Janžekovič |
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
193 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
207 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
189 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
134 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
224 |
|
Val Goličnik |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Tian Zupanič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:54.76 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
84 |
|
Taj Perkovič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
2:57.78 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Urban Zimic |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:01.03 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
236 |
|
Jan Kiker |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
3:01.60 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Miha Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
3:12.93 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
125 |
|
Aljoša Vihernik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
3:14.83 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
298 |
|
Matevž Kostanjevec |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
3:15.67 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
142 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
150 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
137 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
76 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Nuša Erjavec |
1998 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:42.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
191 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
293 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Anja Bezlaj |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:32.97 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
11 |
97 |
|
Ana Herodež |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:33.91 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
96 |
|
Lia Krivec Pukšič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:34.62 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
13 |
100 |
|
Naja Novak |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
4:16.65 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
14 |
80 |
|
Pia Zore |
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
15 |
297 |
|
Mia Jovanović |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
82 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
10 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Sara Isakovič |
2008 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
300 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Primož Peternel |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
214 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
254 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
4:26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
255 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
4:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
43 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
44 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
122 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
124 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
74 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
213 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
238 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
5:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
249 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
5:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
51 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
6:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
236 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
6:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
121 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
142 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
150 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
31 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
204 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
20 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:51.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
67 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
186 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
187 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
184 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Maša Štefanec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
6:10.31 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Maks Jereb |
2003 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
203 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Janez Potočnik |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Tine Rotovnik |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Cene Ulaga Sterle |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
28.42 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
9 |
179 |
|
Sebastjan Jug |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
29.23 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
10 |
139 |
|
Nik Kočevar |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
29.38 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
11 |
2 |
|
Aleš Ivičič |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
29.42 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
12 |
147 |
|
Luka Štrukelj |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.08 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
25 |
|
Tevž Smolnikar |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
30.55 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
14 |
199 |
|
Maj Pribac |
|
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
|
30.82 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
148 |
|
Maj Kotnik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Tim Vasle |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
198 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
185 |
|
Lovro Petrič |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
120 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
128 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
182 |
|
Nal Panič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
153 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
156 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
155 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
246 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
201 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Ema Čerin |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
30.23 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
5 |
173 |
|
Laura Knez |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.29 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
6 |
200 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
|
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
|
31.13 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Eva Cvibošek |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
239 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
61 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Rebeka Bolha Stoisavljevič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
281 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
187 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
191 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
177 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
152 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
289 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
203 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Nej Fajon |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Matic Roter |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:14.89 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
11 |
211 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:17.48 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
12 |
240 |
|
Aidan Ermenc |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
1:21.02 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
13 |
182 |
|
Nal Panič |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:22.05 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
142 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
137 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
244 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
162 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
248 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
158 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
153 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
168 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
163 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
237 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
249 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
171 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
156 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
104 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:02.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Marja Maček Sitar |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:11.71 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
8 |
58 |
|
Ana Hajdinjak |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:12.21 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
9 |
175 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:13.02 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
10 |
206 |
|
Lena Novak |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:13.88 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
11 |
22 |
|
Maša Arnež |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:13.92 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
12 |
209 |
|
Ivana Lukan |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:15.04 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
13 |
180 |
|
Maja Lajbaher |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:15.59 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
281 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
52 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
149 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
47 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
143 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
146 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
284 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
287 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
161 |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
286 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
72 |
|
Nej Fajon |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
198 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Julijan Pevec |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:18.84 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
10 |
4 |
|
Tilen Maček |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:19.12 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
11 |
207 |
|
Rok Vejnovič |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:24.52 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
68 |
|
Martin Mustar |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:25.64 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
128 |
|
Vid Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:26.57 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
14 |
43 |
|
Erik Hudovornik |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:28.29 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
48 |
|
Urban Zimic |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:29.22 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
44 |
|
Blaž Jančar |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:29.92 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
240 |
|
Aidan Ermenc |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
1:33.61 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Lan Vidović |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:39.49 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
145 |
|
Martin Fošnarič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:41.08 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
252 |
|
Jurij Pelengič |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Jaša Skakić |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
244 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
23 |
158 |
|
Vid Završnik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
24 |
242 |
|
Maj Golec |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
164 |
|
Tilen Krošelj |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
167 |
|
Tom Ravnak |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
59 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
181 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
209 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
215 |
|
Žana Peterlin |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
281 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
192 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
126 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
133 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
149 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
282 |
|
Eva Jurjovič |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
2:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
284 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
160 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
287 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
166 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Aleš Ivičič |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
236 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
182 |
|
Nal Panič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
71 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
153 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
158 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
168 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
169 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
254 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
171 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
164 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
162 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
163 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Špela Oblak |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
180 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
127 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
152 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
191 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
38.61 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Tia Perc |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
39.12 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
17 |
241 |
|
Metka Velikonja |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
40.45 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
282 |
|
Eva Jurjovič |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
20 |
154 |
|
Veronika Lesjak |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
161 |
|
Manca Rode |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
288 |
|
Hana Muršak |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
23 |
286 |
|
Maša Štefanec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
24 |
165 |
|
Gea Lozer |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
166 |
|
Kaja Mužar |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
289 |
|
Sara Kranjec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
170 |
|
Teja Štrukelj |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
202 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Maks Jereb |
2003 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
203 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
53.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
179 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
190 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Cene Ulaga Sterle |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
56.29 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
10 |
55 |
|
Bor Mikuž |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
56.59 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
11 |
254 |
|
Alen Luskar |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
57.23 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
12 |
139 |
|
Nik Kočevar |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
57.39 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
13 |
196 |
|
Tine Rotovnik |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
57.39 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
255 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
23 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Lovro Petrič |
2005 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
122 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
148 |
|
Maj Kotnik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
214 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Tim Vasle |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
124 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
189 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
213 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
120 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
238 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
211 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
128 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
130 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
144 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
131 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
129 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
248 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
137 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
145 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
71 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
138 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
285 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
121 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Golovec |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 13, 2021 to Nov 14, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
104 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Marja Maček Sitar |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
204 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Lena Novak |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
215 |
|
Žana Peterlin |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
119 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
28 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
63 |
|
Rebeka Bolha Stoisavljevič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:08.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
141 |
|
Eva Cvibošek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:08.37 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
21 |
176 |
|
Tia Perc |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:12.57 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Vita Trtnik |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:14.33 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
23 |
177 |
|
Nika Alagič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:15.63 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
24 |
146 |
|
Taya Čanžek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:16.78 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
133 |
|
Zala Valek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:16.94 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
10 |
|
Katarina Frlec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:17.06 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
282 |
|
Eva Jurjovič |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
1:18.82 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
192 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
12 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
283 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
284 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
288 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
287 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 06:59:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|