Program for Christmas Race 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Avedøre Idrætscenter |
Arrangør |
HVSK |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 4. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
VI39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
FARUM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Johanne Vad Hove |
2012 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Maja Ingemann Hansson |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Anna Tolbod |
2012 |
HVIDOVRE |
1:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Clara Kristiansen |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Naja Jeppesen |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 LAKSEN |
1:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
VI39 |
58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Laura Dam |
2011 |
ROSKILDE |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Smilla Magnolia Friis |
2012 |
ROSKILDE |
55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Silja Rosanes |
2010 |
HVIDOVRE |
1:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
1 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
SK-SYD |
55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
|
Norma Fortun |
2011 |
HELSINGE |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
A6 SLANGE |
52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
A6 SLANGE |
53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 SLANGE |
54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1 |
|
Maria Agerbæk Sobol Nielsen |
2009 |
HOLBÆK |
50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
|
Mille Sølvblad Eghave |
2009 |
HOLBÆK |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
3 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
HELSINGE |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Ingrid Marije Bjerre Van der Veen |
2009 |
HELSINGE |
48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Clara Lazzaro |
2010 |
HOLBÆK |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
HVIDOVRE |
48.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
HVIDOVRE |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
3 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
FARUM |
47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
ROSKILDE |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
5 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
FARUM |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
1 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SK-SYD |
45.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
|
Ella Strange |
2009 |
HVIDOVRE |
42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Mathilde Lazzaro |
2008 |
HOLBÆK |
42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
4 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
FARUM |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
5 |
|
Wilma Nielsen |
2007 |
HOLBÆK |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1 |
|
Caroline Møller |
2008 |
FARUM |
40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Ella Palmund |
2008 |
ROSKILDE |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
HOLBÆK |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
4 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
FARUM |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
HVIDOVRE |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
HVIDOVRE |
37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
|
Sofie Bak |
2003 |
HVIDOVRE |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
HVIDOVRE |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
4 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
FARUM |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Marie Meier Vestermann |
2008 |
ROSKILDE |
36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 SLANGE |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
|
Alma Møller-Ern |
2006 |
VI39 |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
3 |
|
Sofie Lund-Schierbeck |
2003 |
FARUM |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
4 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
HVIDOVRE |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
|
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
HVIDOVRE |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:41.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|