Program för Saltis Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Ingrid Tigerström |
13 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
3 |
|
Natalie Wahlström |
13 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Alice Glaumann |
13 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Emelie Hedqvist |
13 |
SALTSJÖB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Elin Modin |
14 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Lovisa Stenport |
13 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Hedvig Hellström |
14 |
LIDINGÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
5 |
|
Wendela Ulltin |
13 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Tea Orneman |
13 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
1 |
|
Judit Skäringer |
14 |
TYRESÖ SS |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Sofia Glifberg |
13 |
LIDINGÖ SK |
1:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
|
Ella Pahlén |
14 |
TYRESÖ SS |
1:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
4 |
|
Maja Andersson |
15 |
TYRESÖ SS |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Ida Yao |
13 |
LIDINGÖ SK |
1:29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
6 |
|
Isabel Behring |
13 |
SKK |
1:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Linnea Björkholm |
13 |
SKURU IK |
1:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
|
Signe Sanneving |
13 |
SKK |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
3 |
|
Elin Nygren |
18 |
SÖDERTÖRN |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4 |
|
Alva Furingsten |
15 |
SKURU IK |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Elin Borgman |
13 |
SKK |
1:24.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
6 |
|
Fidelie Börnesson |
14 |
TYRESÖ SS |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
1 |
|
Ellen Bystedt |
14 |
SKK |
1:19.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
|
Oliwia Lange |
17 |
SÖDERTÖRN |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Cornelia Dahlén |
17 |
SALTSJÖB |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Cornelia Svenarud |
13 |
SALTSJÖB |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
15 |
SALTSJÖB |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
6 |
|
Ebba Nilsson |
13 |
SKK |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
1 |
|
Emilia Bertoli |
16 |
TYRESÖ SS |
1:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
2 |
|
Ylva Lindén |
18 |
TÄBY SIM |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
3 |
|
Wilma Roloff |
21 |
SÖDERTÖRN |
1:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Rebecca Sandström |
18 |
LIDINGÖ SK |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Julia Rodriguez Räms |
14 |
SKURU IK |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
emilia säther |
13 |
SKK |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 08:16:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|