Program for MM Delfin 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.00 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/5/2015 |
|
|
Mladinke |
58.84 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/6/2014 |
|
|
Kadetinje |
1:01.50 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
Deklie |
1:03.42 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
Ml.deklic |
1:10.42 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2008 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
41 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
176 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
87 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
235 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Gaja Lucija Valant |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:16.30 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
13 |
156 |
|
Nina Vrhovnik |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:17.87 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
14 |
208 |
|
Vanja Predalič |
|
|
Športno društvo Delfin |
|
1:18.27 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
15 |
70 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:18.47 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
16 |
28 |
|
Lorena Močiler |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:21.21 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
17 |
134 |
|
Lena Bornšek |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:23.86 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
18 |
237 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:27.27 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
163 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
173 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
139 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
241 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
151 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-05 07:31:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|