Program for Höstsimiaden 2021, Söderhamn
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2021 Söderhamn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Aqua Rena Arena |
Arrangör: |
Söderhamns SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Frisim Flickor 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
143 |
|
Tilda Isenstam |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Matilda Konradsson |
2009 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Nellie Szabo |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Alma Arfs |
2009 |
Hedemora Simsällskap |
SWE |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Linnéa Monfelt |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Majken Lönn |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Ester Wallström |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Elin Bohman |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Astrid Bandert |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Elin Helldal |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:23.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Katarina Brenning |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Olivia Melin |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Vilda Yngvesson |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Elsa Hedenström |
2009 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
1:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
Ida Schönberg |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Kajsa Bergquist |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
16 |
|
Elin Wennberg |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
108 |
|
Elsa Garrett |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Evelina Myhr |
2009 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
138 |
|
Signe Bergqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:34.92 |
|
S8 |
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Liva Hamad |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Lo Berglund |
2009 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
23 |
|
Nora Sahlgren |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
65 |
|
Julia Parenmark |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Wilma Svantes |
2009 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
145 |
|
Klara Dahlén |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Kaylee von Kantzow |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
157 |
|
Linnea Norgren |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
25 |
|
Ella Hansson |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
19 |
|
Mathilda Lagerberg |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 08:29:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|